Malinowa Mandarynka mój mały remix

Awatar użytkownika
amon1975
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 7
Rejestracja: 01 wrz 2008, 16:58
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Lokalizacja: Górowo Iławeckie
Kontakt:

Malinowa Mandarynka mój mały remix

Post autor: amon1975 »

Witam Szanownych Forumowiczów!
Nie wiem czy to dobry dział, ale najbardziej tytułem odpowiadał. Moją zabawę z Linuksem zacząłem dawno temu, ale zawsze używałem go jako zwykły użytkownik. Od czasu do czasu gdzieś stawiałem serwer. Moja fascynacja Linuksem wzięła się stąd, że lubię mieć kontrolę nad systemem (chociaż w jakiejś mierze). Ostatnio pobawiłem się trochę programem Reconstructor - muszę przyznać, że pomimo ubogiego wyglądu i paru niedociągnięć, program ten ma wiele możliwości w dostosowaniu systemu do swoich potrzeb. Postanowiłem zbudować swoją małą mini dystrybucję i stąd moja prośba o sprawdzenie przez Was drodzy Forumowicze czy podążam w dobrym kierunku. Jeśli mogę prosić o przetestowanie i wyrażenie swoich uwag, co robię źle, a co ujdzie w tzw. tłoku to byłbym wdzięczny. Oto link do mojego mini remixu:
http://gorowo.pl/download/ubutomek/ubun ... 2-live.iso

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Tomek
k2U
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 6
Rejestracja: 09 kwie 2011, 13:59

Re: Malinowa Mandarynka mój mały remix

Post autor: k2U »

Mógłbyś napisać więcej na temat Twojego remixu?
Co zawiera?Co usunąłeś?

Pzdr
Awatar użytkownika
amon1975
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 7
Rejestracja: 01 wrz 2008, 16:58
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Lokalizacja: Górowo Iławeckie
Kontakt:

Re: Malinowa Mandarynka mój mały remix

Post autor: amon1975 »

Na razie nic nie usuwałem. Do dałem kodeki, flasha, czcionki, programy: k3b, pidgin, qmmp, vlc i wiele innych. Zmieniłem też trochę wygląd, dodałem do firefoxa trochę zakładek. Udostępniłem moją wersje w celach testowych, bo jak wiadomo co parę głów to nie jedna... Zależy mi na opinii co robię źle, co koniecznie trzeba zmienić itd...

Pozdrawiam
Tomek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wersje Rozwojowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości