Zadania domowe

Uwagi, propozycje tematów, pomysły na serwis Ubuntu.pl
Awatar użytkownika
Hwiparam
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 814
Rejestracja: 14 lip 2009, 19:02
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Openbox
Architektura: x86_64

Zadania domowe

Post autor: Hwiparam »

Jako że już któryś kolejny raz widzę takie coś na forum, postanowiłem się zorientować, o co kaman.
Otóż jakiś koleś zakłada temat na forum, prosi o pomoc przy rozwiązaniu zadań domowych o tematyce linuksowej, czasem nawet dostanie rzeczową odpowiedź na swoje pytanie, ale zaraz potem temat ląduje z hukiem w koszu z powodu "naruszeń regulaminu", tak jak np. tutaj: viewtopic.php?t=142899
Chcę się zapytać, który punkt regulaminu on naruszył konkretnie? Czy gdzieś jest zapisane, że na forum nie świadczy się pomocy w pracach domowych? Bo ja jakoś nie mogę się doszukać takiego punktu. Pomijając fakt, że coś takiego zwykle można sobie wygooglać, bo chyba nie o to tutaj chodzi.


EDIT: W zamieszczonym przeze mnie linku mogło jeszcze chodzić o grafikę... Fakt, o tym zapomniałem napisać :P
Ubuntu: "Nie możesz używać tej samej wersji OS przez 12 lat i cały czas otrzymywać do niej aktualizacje oraz wsparcie!"
Arch Linux: "Hahahahaha Rolling Release robi brrrrrr!!!"

Miej wygooglane, a będzie ci dane ;)
Awatar użytkownika
sylwester
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1455
Rejestracja: 18 lut 2005, 19:33
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

Odp: Zadania domowe

Post autor: sylwester »

Grafika to jedno, a Regulamin to tylko ogólna wskazówka, choć punkt o "pracach domowych" jest w nim wymieniony WPROST: http://rtfm.killfile.pl/#praca_domowa

OD POCZĄTKU istnienia tego forum obowiązuje zasada: nie odrabiamy zadań domowych (zwłaszcza takich co to można sobie je wygooglać).
Na pytania o usunięte/zablokowane/skasowane/przeniesione posty bez linków do nich nie odpowiadam :P
http://ubuntu.pl
Awatar użytkownika
Hwiparam
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 814
Rejestracja: 14 lip 2009, 19:02
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Openbox
Architektura: x86_64

Odp: Zadania domowe

Post autor: Hwiparam »

OK, kumam, dziękuję za wyjaśnienie.

Człowiek się uczy całe życie :)
Ubuntu: "Nie możesz używać tej samej wersji OS przez 12 lat i cały czas otrzymywać do niej aktualizacje oraz wsparcie!"
Arch Linux: "Hahahahaha Rolling Release robi brrrrrr!!!"

Miej wygooglane, a będzie ci dane ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubuntu.pl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości