Znikające posty

Uwagi, propozycje tematów, pomysły na serwis Ubuntu.pl
Awatar użytkownika
StarterX4
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 30
Rejestracja: 09 mar 2013, 11:26
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Bytom/Śląskie
Kontakt:

Znikające posty

Post autor: StarterX4 »

Witam. Nie wiem czy to wina mojego słabego neta czy coś z forum, albo może moderacja moje posty usuwa?
Gdy coś napiszę, np. w tym temacie. Napisałem post, był przez kilka minut, a teraz weszłem i już go nie ma, to się już 6-sty raz zdarza mi na tym forum.
Proszę o odpowiedź.
CPU: AMD Athlon™ Processor LE-1600 2.21 GHZ | GPU: NVidia GeForce 6150SE nForce 430 (256MB) | RAM: 2 GB | Płyta Główna: MSI MS 7309 | HDD: Hitachi HDT725025VLAT80 ATA, 232 GB | SYS: Manjaro Linux 0.8.11 64-BIT | DVD-CD: TSST corp CDDVDW SH-S223Q SCSI
Awatar użytkownika
rom
Przebojowy Jelonek
Przebojowy Jelonek
Posty: 1309
Rejestracja: 30 cze 2009, 14:58
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86

Re: Znikające posty

Post autor: rom »

viewtopic.php?f=128&t=166108&p=946761#p946761 odpowiedź (spójrz na dział)
także = też
tak że = więc
Awatar użytkownika
linuxozaurus
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2154
Rejestracja: 02 lis 2010, 22:45
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Znikające posty

Post autor: linuxozaurus »

@Starter4x
może moderacja moje posty usuwa?
Te jest prawda.
To nie jest wina twojego łącza ani forum.

A co do posta to była chybiona porada ,ponieważ Linux radzi sobie z partycjami NTFS a formatowanie jej na FAT32 nie ma sensu ,gdyż jest ograniczenie rozmiaru pliku do 4 GB

Na pocieszenie moje posty też znikają.
Ja nie liczę ile razy znikały moje posty.
witam
Linuxozaurus
Santo Subito Ioannes Paulus II "wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi"
Lenowo IdeaPad L340 17API z Windows 11 Windows Dual Boot Linux Mint Cinamon in secure boot end user mode.

🇺🇦Sława Ukrajini!🇺🇦
Awatar użytkownika
k2cl
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 3632
Rejestracja: 09 gru 2007, 12:48
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: LXDE
Architektura: x86

Re: Znikające posty

Post autor: k2cl »

Przede wszystkim - posty nie "znikają", tylko lądują w koszu. Z reguły - z komentarzem dotyczącym przyczyny przeniesienia.

Generalnie - tego typu interwencje nie są zbyt częstym zjawiskiem i dotyczą głównie sytuacji, kiedy czyjeś porady kompletnie mijają się z rzeczywistością, bądź też stanowią całkowity off-topic.
bear7
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6686
Rejestracja: 20 sty 2009, 23:12
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: pwd

Re: Znikające posty

Post autor: bear7 »

linuxozaurus pisze:Na pocieszenie moje posty też znikają.
To może koleżanko zamiast się chwalić, że znikają lepiej podaj przyczynę/powód tych zniknięć. k2cl, podał co było powodem zniknięć wypowiedzi autora tego wątku. Ja podam inny powód, dla którego wypowiedzi linuxozaurus znikają, gdyż zarówno kolega StarterX4 popełnił taki "kwiatek" w swoim pierwszym poście:
StarterX4 pisze:Napisałem post, był przez kilka minut, a teraz weszłem i już go nie ma,(...)
Jeden "kwiatek" nie czyni reguły i każdemu się może zdarzyć - ale jesteśmy na nie uczuleni.
linuxozaurus pisze:Ja nie liczę ile razy znikały moje posty.
Dobrze wiedzieć linuxozaurus, że nie zwracasz uwagi na nasze uczulenie. Może jak twoje wypowiedzi będą częściej lądowały w nicości, to w końcu zaczniesz zwracać uwagę na to co wypisujesz. Przyznam, że z twoim powyższym postem nie jest tak źle, ale do porady "przeczytaj przed wysłaniem" dalej się nie stosujesz...
O pomoc pytaj a forum, a nie przez PW.
Awatar użytkownika
linuxozaurus
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2154
Rejestracja: 02 lis 2010, 22:45
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Znikające posty

Post autor: linuxozaurus »

Dobrze wiedzieć linuxozaurus, że nie zwracasz uwagi na nasze uczulenie. Może jak twoje wypowiedzi będą częściej lądowały w nicości, to w końcu zaczniesz zwracać uwagę na to co wypisujesz. Przyznam, że z twoim powyższym postem nie jest tak źle, ale do porady "przeczytaj przed wysłaniem" dalej się nie stosujesz..
. Jak zauważę błędy poprawiam.
Ja nie z wracam uwagi na ilość znikających postów.

Czasem zdarza pisać nie na temat lub robić oftopa.

Ja nie pisałam o zanikających postach ,aby się chwalić tylko aby autor wiedział, ze zawsze kogoś to dotknie nie zależnie od powodu.
witam
Linuxozaurus
Santo Subito Ioannes Paulus II "wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi"
Lenowo IdeaPad L340 17API z Windows 11 Windows Dual Boot Linux Mint Cinamon in secure boot end user mode.

🇺🇦Sława Ukrajini!🇺🇦
bear7
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6686
Rejestracja: 20 sty 2009, 23:12
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: pwd

Re: Znikające posty

Post autor: bear7 »

linuxozaurus pisze:
Dobrze wiedzieć linuxozaurus, że nie zwracasz uwagi na nasze uczulenie. Może jak twoje wypowiedzi będą częściej lądowały w nicości, to w końcu zaczniesz zwracać uwagę na to co wypisujesz. Przyznam, że z twoim powyższym postem nie jest tak źle, ale do porady "przeczytaj przed wysłaniem" dalej się nie stosujesz..
Jak zauważę błędy, to poprawiam.
Ja nie z wracam uwagi na ilość znikających postów.

Czasem zdarza mi się pisać nie na temat lub robić oftopa.

Ja nie pisałam o zanikających postach ,aby się chwalić, tylko aby autor wiedział, ze zawsze kogoś to dotknie - nie zależnie od powodu.
Nie zauważyłaś kilku błędów oraz pominęłaś klika wyrazów - pozwoliłem sobie je zaznaczyć...
O pomoc pytaj a forum, a nie przez PW.
Awatar użytkownika
StarterX4
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 30
Rejestracja: 09 mar 2013, 11:26
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Bytom/Śląskie
Kontakt:

Re: Znikające posty

Post autor: StarterX4 »

k2cl pisze:Przede wszystkim - posty nie "znikają", tylko lądują w koszu. Z reguły - z komentarzem dotyczącym przyczyny przeniesienia.
rom pisze:viewtopic.php?f=128&t=166108&p=946761#p946761 odpowiedź (spójrz na dział)
Jakoś nigdy nie spotkałem się jeszcze z możliwością przeniesienia "Postu" do kosza, Najwyżej z tematem. :-P
ale skoro twierdzicie że popełniam błędy orto, to jak w porównaniu do mojego wieku (14.5 lat :P) to chyba nie jest takie złe. :-D
CPU: AMD Athlon™ Processor LE-1600 2.21 GHZ | GPU: NVidia GeForce 6150SE nForce 430 (256MB) | RAM: 2 GB | Płyta Główna: MSI MS 7309 | HDD: Hitachi HDT725025VLAT80 ATA, 232 GB | SYS: Manjaro Linux 0.8.11 64-BIT | DVD-CD: TSST corp CDDVDW SH-S223Q SCSI
namok
Przebojowy Jelonek
Przebojowy Jelonek
Posty: 1701
Rejestracja: 01 mar 2008, 12:21
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Znikające posty

Post autor: namok »

StarterX4 pisze:..ale skoro twierdzicie że popełniam błędy orto, to jak w porównaniu do mojego wieku (14.5 lat :P) to chyba nie jest takie złe. :-D
Wiek nie ma tu znaczenia co najwyżej niewiedza(mozna nie wiedzieć że są słowniki do przeglądarek) lub lenistwo(gdy powiedzą o słowniku a ten dalej swoje ;)).
Awatar użytkownika
k2cl
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 3632
Rejestracja: 09 gru 2007, 12:48
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: LXDE
Architektura: x86

Re: Znikające posty

Post autor: k2cl »

Jakoś nigdy nie spotkałem się jeszcze z możliwością przeniesienia "Postu" do kosza, Najwyżej z tematem.
Cóż, nie zachęcam do grzebania w forumowym koszu, niemniej jednak - jeżeli następnym razem "zniknie" Ci jakiś post, możesz go szukać właśnie tam.
Jak już tu napisano, pojedyncze posty bywają na tym forum przenoszone do kosza. Praktyka ta ma wieloletnie tradycje i wszystko wskazuje na to, iż tego rodzaju działania utrzymają się w najbliższych latach (chyba, że użytkownicy zaczną tworzyć same rzeczowe, merytoryczne i rozsądne wpisy).
ale skoro twierdzicie że popełniam błędy orto, to jak w porównaniu do mojego wieku (14.5 lat :P) to chyba nie jest takie złe
Powiem więcej - ja widzę tu również niezwykle nowatorską składnię... Dopóki nie zaczniesz zalewać forum tego typu tworami, to jednak problem Twój i kogoś, kto uczy Cię języka polskiego...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubuntu.pl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości