SEO a nasze forum

Uwagi, propozycje tematów, pomysły na serwis Ubuntu.pl
Awatar użytkownika
cukier_lukier
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1250
Rejestracja: 14 cze 2006, 18:25
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Brak
Architektura: x86

SEO a nasze forum

Post autor: cukier_lukier »

Chciałbym spytać osób zajmujących się SEO/SEM (itp :)) o to, co moglibyśmy poprawić na forum, żeby być jak najbardziej przyjaznym googlowi, czyli de facto - użytkownikowi? Chodzi oczywiście wyłącznie o wszelkie "legalne" działania (white seo).
evol
Wygnańcy
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2014, 22:16

Re: SEO a nasze forum

Post autor: evol »

Ja bym zaczął od strony ubuntu.pl. Coś się tam dzieje? Stare info, żadnych newsów, żadnych tekstów - strona typowa, zajrzyj raz i więcej nie zaglądaj. A forum? Poza rozwiązywaniem problemów, które można mieć najwyżej kilka razy, nie ma tu nic ciekawego. Bo wchodzisz tylko po to, żeby rozwiązać problemy. Ja byłem 4 razy i nie mam powodu, żeby więcej tu być. Nie ma ciekawych działów, nigdy niekończących się (o doświadczeniach, nie tylko z Ubuntu, ale z innymi programami, o hobby i czymś innym). Więc jak legalnie chcesz być wyżej w google? Potrzebujecie rewolucji, czegoś ciekawego, coś co spowoduje, że będę tutaj zaglądać nie tylko dla problemów, ale dla pasji, czegoś bardzo ciekawego, coś co można nazwać przyjemną zabawą (ale nie może to być na zasadzie jednorazówka, tylko codziennie musi się coś dziać).

PS. Po raz drugi jestem na kursie o Linuksie. Na pierwszym kursie było tak nudno, że nie miałem chęci dowiedzieć się o Linuksie. Na drugim innej firmy jest o niebo lepiej, chętnie poznaję Linuksa. Efektem pozytywnego impulsu, jest właśnie świetna zabawa i co najlepsze, nie chcę żeby się kończyła - jak widać, ludzie o świetnych i mimo bardzo prostych pomysłach mogą wszystko - tego też potrzebujecie, bo bez tego szkoda zawracać sobie głowy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubuntu.pl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości