Po co tutoriale jak je olewacie?

Uwagi, propozycje tematów, pomysły na serwis Ubuntu.pl
Awatar użytkownika
Nolt
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 91
Rejestracja: 03 lut 2006, 01:32
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 18.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

Po co tutoriale jak je olewacie?

Post autor: Nolt »

Witam,

Ponad tydzień temu napisałem tutorial, który wymaga zatwierdzenia przez moderatora. Do tej pory tutorial nie został ani zaakceptowany, nie dostałem także żadnej wiadomości od kogoś kto tym się zajmuje co się dzieje z moim tematem. Przepadł jak kamień w wodę.
Tak więc mam pytanie, po co pisać tutoriale skoro je olewacie? a może po prostu forum umiera i nie ma nikogo kto ogarnia to wszystko?

Nadmienię jedynie, że informacja z linkiem do całego tutorialu została opublikowana następnego dnia na oficjalnej stronie oprogramowania dla, którego został napisany skrypt. Tak więc WSTYDŹCIE SIĘ tyle powiem...
Awatar użytkownika
igotit4free
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6453
Rejestracja: 29 paź 2008, 22:51
Płeć: Mężczyzna
Architektura: x86_64
Lokalizacja: KRK

Re: Po co tutoriale jak je olewacie?

Post autor: igotit4free »

Po co te nerwy? Nie można jak człowiek napisać priva albo maila? Teraz lepiej? IMO to nie jest HowTo, więc jest tam gdzie moim zdaniem mogłeś to zamieścić bez potrzeby niczyjej akceptacji.
Windows 10 @ GA-P67A-D3-B3, i3-2100 3.10GHz, 8GB RAM, Gigabyte HD6850 1GB RAM
Android 7.0 @ Motorola Moto G4+
Awatar użytkownika
Nolt
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 91
Rejestracja: 03 lut 2006, 01:32
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 18.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Po co tutoriale jak je olewacie?

Post autor: Nolt »

To nie nerwy tylko brak informacji od Was i moje rozczarowanie. Skoro jest polityka zatwierdzania wątków to sądzę, że ktoś z obsługi albo go zatwierdza albo odpisuje na priv że temat będzie w innym miejscu. Wydaje mi się, że po to jest obsługa forum, aby funkcjonowała w jako taki sposób. Jeśli ktoś chce pomóc i jeszcze pomimo pomocy musi się upominać o wątek, który ktoś przeoczył to chyba jest coś nie tak.
Tak czy inaczej dzięki za interwencję w tej sprawie.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubuntu.pl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości