Prośba o pomoc

Forumowy magiel: pogaduchy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
Tarzan1984
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 121
Rejestracja: 21 paź 2008, 11:21
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86
Kontakt:

Prośba o pomoc

Post autor: Tarzan1984 »

Witam wszystkich :)

Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że nie chcę spamować, ani nikomu przeszkadzać. Zwracam się o pomoc dla syna :)

Mój syn Franek jest wielkim miłośnikiem klocków LEGO. Ostatnio na Pikniku Rodzinnym w Centrum Przyrodniczym Keplera w Zielonej Górze dowiedzieliśmy się, że (Akademia Turbo Kids) organizuje (konkurs na Facebooku).

Główną nagrodą jest półroczny (od grudnia tego roku do czerwca przyszłego roku) udział w zajęciach z robotami, klockami LEGO i programowaniem (raz w tygodniu) w Centrum Przyrodniczym w Zielonej Górze.

Warunkiem wygranej jest zebranie największej liczby lajków pod swoim komentarzem do posta konkursowego o którym wspominałem wyżej do końca sierpnia tego roku :)

Jeśli chcielibyście pomóc to proszę o zalajkowanie naszego komentarza pod adresem TUTAJ lub jeśli ten link nie działa w posta konkursowego dostępnego pod adresem TUTAJ i zalajkować komentarz od Rafał Surynt z konstrukcją syna Franka :)

Pozdrawiam
Z góry dziękuję za pomoc :)
Wasz Tarzan1984 :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości