Wybierz swoją ulubioną grę dla Linuksa, która została wydana w tym miesiącu - ankieta

Forumowy magiel: pogaduchy o wszystkim i o niczym.

Wybierz swoją ulubioną grę dla Linuksa, która została wydana w tym miesiącu

Achron
0
Brak głosów
Bullet Candy
0
Brak głosów
Cardinal Quest
0
Brak głosów
Color by Numbers - Flowers
1
25%
Hacker Evolution Duality
0
Brak głosów
Incognito
0
Brak głosów
Marball Odyssey
1
25%
No Time To Explain
2
50%
Trauma
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 4
mat
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 354
Rejestracja: 12 gru 2005, 20:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Blackbox

Wybierz swoją ulubioną grę dla Linuksa, która została wydana w tym miesiącu - ankieta

Post autor: mat »

Witam

W tym miesiącu zostało wydanych dziewięć komercyjnych gier dla systemu Linux (a przynajmniej o tylu słyszałem), co jest całkiem niezłym wynikiem biorąc pod uwagę, że nad grami dla tego systemu pracuje niespełna 200 producentów. Postanowiłem więc sporządzić ankietę i zadać kilka pytań dotyczących gier dla systemu Linux. Zastanawiam się, które z podanych gier wam się spodobały oraz dlaczego? Czy planujecie kupić, którąś z wymienionych w tej ankiecie gier?
Awatar użytkownika
makson
Przebojowy Jelonek
Przebojowy Jelonek
Posty: 1542
Rejestracja: 23 mar 2009, 07:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

Re: Wybierz swoją ulubioną grę dla Linuksa, która została wydana w tym miesiącu - ankieta

Post autor: makson »

No time To Explain.
Grałem we flashowe demo. Super zabawa.

Niestety nie planuję zakupu, chyba że będzie w HIBie. Mam już tyle gier (głównie dzięki HIBom), że połowy nie zdążyłem nawet zainstalować...
Miałem Linuksa, zanim stało się to modne.
mat
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 354
Rejestracja: 12 gru 2005, 20:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Blackbox

Re: Wybierz swoją ulubioną grę dla Linuksa, która została wydana w tym miesiącu - ankieta

Post autor: mat »

makson pisze:No time To Explain.
Grałem we flashowe demo. Super zabawa.

Niestety nie planuję zakupu, chyba że będzie w HIBie. Mam już tyle gier (głównie dzięki HIBom), że połowy nie zdążyłem nawet zainstalować...
Szkoda.


To dziwne, że w tej ankiecie dotychczas wzięły udział tylko dwie osoby.
Awatar użytkownika
Althorion
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 191
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:16
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Re: Wybierz swoją ulubioną grę dla Linuksa, która została wydana w tym miesiącu - ankieta

Post autor: Althorion »

Żeby sensownie zagłosować, trzeba znać te dziewięć gier. Tyle to ja średnio w półtora roku (jak nie więcej) kupuję, a nie co miesiąc. I mam wrażenie, że nie jestem jedynym.
„Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni.”
mat
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 354
Rejestracja: 12 gru 2005, 20:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Blackbox

Re: Wybierz swoją ulubioną grę dla Linuksa, która została wydana w tym miesiącu - ankieta

Post autor: mat »

Althorion pisze:Żeby sensownie zagłosować, trzeba znać te dziewięć gier.
To prawda. Jednakże wersje demo tych gier są dostepne na stronach producentów, a więc zawsze można je pobrać, pograć i wziąść udział w ankiecie. Dziwi mnie ta sytuacja, ponieważ wersje alpha/beta Achron oraz Hacker Evolution Duality były dostępne dla Linuksa od wielu miesięcy, a druga część Bullet Candy jest dostępna od roku dla Linuksa i nadal kosztuje 1$.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości