Błąd biblioteki libmtp: Could not send object info.

Jeśli już na pewno nie da się umieścić posta wyżej.
metzx
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2015, 14:04
Kontakt:

Błąd biblioteki libmtp: Could not send object info.

Post autor: metzx »

Niby ten post gdzieś tam jest ale po angielsku i g rozumiem oprócz paru słów :D a problem jest taki, czy podłącze tableta kiano slimtab8 czy stary telefon nokia czy telefon z androidem to ten sam błąd wyskakuje ;) bardzo bym was prosił o pomoc bo jakiegoś rozstroju nerwowego dostanę ;) UBUNTU 14.04 LTS. Dziękuję. Aha, zapomniałem dodać że to nie od samego początku ;) po prostu z dnia na dzień coś mu (słownictwo wyjęte z ust Naczelnika) ;)

-- 30 lip 2015, o 11:07 --

aha i ostatnie co zapomniałem dodać, na pendrive kopiuje normalnie :)
Awatar użytkownika
rom
Przebojowy Jelonek
Przebojowy Jelonek
Posty: 1309
Rejestracja: 30 cze 2009, 14:58
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86

Re: Błąd biblioteki libmtp: Could not send object info.

Post autor: rom »

Doinstaluj i zobacz, czy pomoże (możliwe, ze będzie wymagany restart):

Kod: Zaznacz cały

sudo apt-get install mtp-tools mtpfs
Jest to jakiś błąd w bibliotece libmtp, już zgłoszony. Jeżeli jednak powyższe nie podziała, to znajdź kogoś, kto pomoże ci przebrnąć przez poradnik, jak samemu skompilować libmtp bez tego błędu http://www.humans-enabled.com/2011/12/h ... s-mtp.html
także = też
tak że = więc
metzx
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2015, 14:04
Kontakt:

Re: Błąd biblioteki libmtp: Could not send object info.

Post autor: metzx »

rom: to nic nie pomogło, wszystko aktualne, teraz wyskoczyły mi aktualizacje które pobrałem i zainstalowałem, też nic, ciekawe jest to że podłączyłem tablet i skopiowało mi stary film a tego nowego nie chce, na stary telefon starej mp3 też nie chce, uszkodzone biblioteki ?? jak to naprawić ?? może ktoś się bardziej zna na tym i mi pomoże... Dzięki.

-- 2 sie 2015, o 11:12 --

Witam, problem częściowo rozwiązany, wyłączyłem w tablecie debugowanie USB, natomiast żeby coś wrzucić do pamięci wewnętrznej telefonu doinstalowałem gmtp. sudo apt-get install gmtp mały działający w gui i prosty w obsłudze. mam nadzieję że komuś się to przyda. pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostatnia deska ratunku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości