Nginx vhost - podpięcie domeny

Jeśli już na pewno nie da się umieścić posta wyżej.
gieerka
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2017, 16:14
Wersja Ubuntu: 14.04

Nginx vhost - podpięcie domeny

Post autor: gieerka »

Witam. Sporo przeszukałem internetu w poszukiwaniu mojego problemu lecz nic nie daje skutku.

Otóż mam problem z vhostem na ubuntu 14.04. Robiłem wszystko podręcznikowo i z zagranicznych i polskich for porównywałem rozwiązania i nadal nic.
Mam domenę na domena.pl. Oczekują tam zaparkowania domeny na serwerze docelowym dopiero podpięcia tego u nich.

Lecz wpisując przy dns1.domena.pl IP swojego VPS nie akceptuje mi tego i wraca do default ip DNS'a domeny.pl (tu nie wiem czy dobrze robię)

Ścieżki do /var/www/mojadomena.pl/public_html mam podane w plikach /etc/nginx/sites-enable oraz sites-available. Mam tam stworzone pliki o nazwie mojadomena.pl.conf a w nich dobrze skonfigurowaną formułę.

Na swoje forum mogę wejść jedynie z ip vps. Domeny podpiąć w panelu domena.pl nie mogę więc ogłupiałem i trafiłem tutaj.

Chaotycznie napisane i mało informacji, ale pytajcie, a wszystko na bieżąco podam.

Tak jak pisałem, podręcznikowo konfigurowany vhost, porównywany z masą innych poradników i nadal nic.

Vps z blazingfast.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostatnia deska ratunku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości