Instalacaja sterownika amd do radeon hd 3200

Jeśli już na pewno nie da się umieścić posta wyżej.
IcemanWlkp
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2018, 20:21
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 17.10
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Instalacaja sterownika amd do radeon hd 3200

Post autor: IcemanWlkp »

Pobrałem sterowniki z strony producenta pod architekture x64 i mam taki blad

Kod: Zaznacz cały

arbara@barbara-Ferrari-One-200:~/Pobrane$ ./amd-driver-installer-catalyst-13.1-legacy-linux-x86.x86_64.run 
Created directory fglrx-install.kLFlti
Verifying archive integrity... All good.
Uncompressing AMD Catalyst(TM) Proprietary Driver-8.97.100.7....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
=====================================================================
 AMD Catalyst(TM) Proprietary Driver Installer/Packager 
=====================================================================

error: Detected X Server version 'XServer _64a' is not supported. Supported versions are X.Org 6.9 or later, up to XServer 1.10 (default:v2:x86_64:lib:XServer _64a:none:4.13.0-37-generic:)
Installation will not proceed.

Removing temporary directory: fglrx-install.kLFlti
barbara@barbara-Ferrari-One-200:~/Pobrane$ 
moj laptop to acer ferrari one specyfikacja https://www.cnet.com/products/acer-ferr ... ium/specs/

zmieniłem dysk tylko na ssd , jestem zielony wiec proszę o konkretne polecenia , będę wdzięczny

lapek bardzo muli w kwestii youtube , valc , pulpit i wszystko co dotyczy obrazu i grafiki jakby chodził na jakieś domyślnych sterownikach
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8594
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Instalacaja sterownika amd do radeon hd 3200

Post autor: mario_7 »

Sterownik fglrx nie jest wspierany już od ładnych kilku lat - próba jego instalacji jest bezcelowa.

Jaką masz wersję systemu?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostatnia deska ratunku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości