Kadu- dodanie istniejącego konta GG

Jak się dogadać?
beerek
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2013, 11:05
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04

Kadu- dodanie istniejącego konta GG

Post autor: beerek »

Witam, zainstalowałem kadu i za bardzo nie wiem jak mam dodać numer gg żeby mi zadziałało, czy ktoś może mi wytłumaczyć czym właściwie są tożsamości w tym programie,?Bo tak się składa że z tym chyba mam problem, wpisaniu numeru i hasła gadu gadu każe wybrać mi jakąś tożsamość (w windowsie używam aqq i nie mam niczego w tym stylu). Próbowałem tych co są tam zamieszczone jak i nowych, po utworzeniu konta chciałem ustawić status na dostępny a komunikator pyta się mnie o hasło do tej tożsamości którego nie ustawiałem(??). Proszę o pomoc, z góry dzięki
Ostatnio zmieniony 20 cze 2013, 20:25 przez beerek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
castor_troy
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 365
Rejestracja: 07 sty 2008, 20:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Lokalizacja: ok. Bielska-Białej

Re: Problem z Kadu- dodanie istniejącego konta GG

Post autor: castor_troy »

Po pierwsze:

Zmień tytuł tematu na zgodny z REGULAMINEM
Zwróć uwagę głównie na słowa, których używasz
Tytuł tematu zmienisz edytując pierwszy post
W razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.


Po drugie:
- nie wiem w czym tkwi twój problem, bo przed chwilą specjalnie zainstalowałem Kadu w celu sprawdzenia i po wpisaniu hasła do swojego konta od razu się połączył.

Po trzecie:
- czym są wspomniane przez ciebie tożsamości, szczerze mówiąc sam nie wiem.
beerek
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2013, 11:05
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04

Re: Kadu- dodanie istniejącego konta GG

Post autor: beerek »

Awatar użytkownika
Tomfoc
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2183
Rejestracja: 30 lis 2011, 21:14
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Kadu- dodanie istniejącego konta GG

Post autor: Tomfoc »

Najlepiej będzie jak usuniesz ze swego domowego katalogu folder .kadu i od nowa skonfigurujesz program. Tam gdzie nazwa wpisz swój numer GG, tam gdzie hasło wpisz hasło, tam gdzie tożsamość (jeden Bóg wie co to jest) wybierz "znajomi". Kadu pobierze z serwera kontakty i będzie działać. Używam tego programu od dawna i nigdy nie miałem z nim problemów. Jeżeli w oknie nautilusa nie widzisz katalogu o nazwie .kadu (zaczyna się od kropki, bo jest ukryty) to wciśnij kombinację ctrl-H.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komunikatory”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości