Po instalacji wersji 11.10 restart kompa

Wyłącznie system! Wątpliwości dotyczące aplikacji proszę umieszczać niżej, w odpowiednich forach.
lupakov
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2012, 18:35
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Po instalacji wersji 11.10 restart kompa

Post autor: lupakov »

Bry, mam takiego news'a; aktualizowałem sobie dystrybucje 11.04 do 11.10 było ok z wyjątkiem problemów z grub'em, nie wiem jakich bo orłem z angielskiego nie jestem :/ ale z tego co sie doczytałem to menadżer chciał nadpisać jakoś grub'a nie chciałem sie na to zgodzić ale innej opcji nie było więc zaznaczyłem jedyny możliwy wybór i poszedł z aktualizacją dalej, po wszystkim oczywiście się włączył od nowa komputer i na tym STOP :/ kiedy ma się włączyć tabela wyboru sys komputer się restartuje, nawet sie nic nie wyświetla tylko włącza się od nowa, gdybym mu płyty nie włożył to mógłby tak w nieskończoność :D

Czy wie ktoś co się stało mojemu linuksowi i jak to naprawić? :( z góry dzięki za odp. ;)

Ps. drugi system mam win7, do tej pory, do wersji 11.04 ubuntu działało a teraz się wywalił :(
namok
Przebojowy Jelonek
Przebojowy Jelonek
Posty: 1701
Rejestracja: 01 mar 2008, 12:21
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Po instalacji wersji 11.10 restart kompa

Post autor: namok »

Podaj wynik boot_info_script.
Dominikanin
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2007, 22:28

Re: Po instalacji wersji 11.10 restart kompa

Post autor: Dominikanin »

Spróbuj zainstalować 11.10 na świeżo, nie przez aktualizację. Też miałem problemy po aktualizacji - w końcu się wkurzyłem i zrobiłem świeżą instalkę nowego Ubuntu. Obawiałem się trochę, czy potem dam radę z instalowaniem dodatków, jak java, kodeki, itp - ale wszystko na spoko znalazłem w sieci, więc obyło się bez bólu. I system chodzi bez zastrzeżeń.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja, aktualizacja i konfiguracja Ubuntu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kxliner i 120 gości