Ubuntu zawiesza sie przed startem cpu#7

Wyłącznie system! Wątpliwości dotyczące aplikacji proszę umieszczać niżej, w odpowiednich forach.
revolt3
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2019, 20:37
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 18.04

Ubuntu zawiesza sie przed startem cpu#7

Post autor: revolt3 »

Witam wszystkich jestem tu nowy na forum jak również w świecie linuxa dopiero stawiam pierwsze kroki więc proszę o wyrozumiałość.

Mam problem z ubuntu przy próbie instalacji albo nawet przy odpaleniu z pendrive (z płyty to samo) ekran zawiesza się zawsze w tym samym miejscu podczas ładowania kropek. Dochodzi do ostatniej kropki i zawias. Nie mogę zainstalować ani uruchomić.
Po kilku restartach kompa udało się przejść dalej ale co z tego skoro przy następnym odpaleniu jest to samo. Udało mi się nawet zainstalować po dziesiątkach prób i restartow ale gdy go włączam wchodzi do ekranu logowania i po podaniu prawidłowego hasła znowu zawias. Szukałem już wszędzie i jedyne co znalazłem pasującego do mojej sytuacji to to:

Kod: Zaznacz cały

 https://forum.pasja-informatyki.pl/201134/linux-nie-wchodzi-w-stan-instalacji-lub-wlaczenia
A taki komunikat wyskakuje mi podczas próby zamknięcia systemu z ekranu logowania
_20190202_224927.JPG
(131.94 KiB) Nie pobierany
Dodam jeszcze że posiadałem Windows 10 później dorzucilem minta do tego i wszystko cykalo jak należy. Później wyczyscilem dysk wgrałem na nowo win 10 i próbowałem dorzucić ubuntu ale...
Próbowałem bawić się w biosie włączać i wyłączać uefi. Tworzyć różne partycje przestawiać bootowanie i nic. Proszę pomocy bo już opadają mi sily
Moj sprzęt to laptop
dell inspiron 7559
i7
Gtx 960m - ta sama co w tym artykule wyżej
Z góry dziękuję
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja, aktualizacja i konfiguracja Ubuntu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości