Instalacja windowsowej aplikacji Tidal na .wine - problem z czcionkami

Grafika, film, dźwięk.
Funnykris
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 222
Rejestracja: 17 sty 2012, 00:15
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86
Kontakt:

Instalacja windowsowej aplikacji Tidal na .wine - problem z czcionkami

Post autor: Funnykris »

Witam. Piszę, ponieważ nie mogę sobie poradzić z pewnym problemem. Może opiszę wszystko po kolei.
Chciałem zainstalować deskopową aplikację Tidal na wine. Jako, że w internecie wszędzie pisze, że to niemożliwe etc. i poza jednym postem na jakimś zagranicznym forum nie znalazłem nikogo, kto by to uruchomił postanowiłem to uruchomić :ligt:
1. Zainstalowałem w playonlinux w trybie 32 bit Aplikację Tidal.msi (wersja exe nie chce działać, każe instalować net framework 4.5 po czym instalacja się wykrzacza)
2. Jako komponenty wybrałem dotnet 45, ie8
3. wersja .wine to 3.11 lub 3.19 - działa na obu
4. Aplikacja nie działała dopóki nie skopiowałem i nie podmieniłem plików z już zainstalowanej aplikacji z Windowsa... tzn podmieniłem pliki w katalogu na te z windowsa. Cały folder instalacji jest przeniesiony z Windy
Zainstalowałem jeszcze windowsowe czcionki (kopiując do katalogu fonts dla instalacji tidal w Play on linux)
Obrazek
Obrazek
Tu pojawiają się czcionki po kliknięciu z listy widok->przybliż/oddal, ale po wpisaniu loginu nie da się kliknać kontynuuj.
Jakieś pomysły?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka, filmy, zdjęcia, grafika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości