A4Tech RT7 - instalacja oprogramowania do myszki dla graczy

Tylko tematy nie mieszczące się powyżej.
pkonrad
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2015, 02:10
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Brak
Architektura: x86_64

A4Tech RT7 - instalacja oprogramowania do myszki dla graczy

Post autor: pkonrad »

Witam! nie wiem czy zamieściłem w odpowiednim dziale ten wątek. Jeśli nie to przepraszam i proszę o przenoszenie.
Otóż posiadam myszkę A4Tech RT7 (bezprzewodowa) i jest dołączone do niego oprogramowanie które pobieram ze strony http://www.bloody.com i pobieram oprogramowanie "Bloody 5". Niestety pobiera tylko i wyłącznie instalkę na system windows. Próbowałem otworzyć to za pomocą Wine ale wyświetla błąd pod koniec rozpakowywania pliku tytuł okienka "Setup.exe" pod tym Abnormal program termination. Szukałem rozwiązania po necie jednak nie znalazłem a jeśli już jakieś są to jedynie po angielsku a jestem z tego lewy. To oprogramowanie jest mi potrzebne bo bez tego nie uruchomie dodatkowych przycisków-po prostu nie wykorzystam pełnych możliwości myszki.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2015, 00:32 przez igotit4free, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem temat.
namok
Przebojowy Jelonek
Przebojowy Jelonek
Posty: 1701
Rejestracja: 01 mar 2008, 12:21
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Instalacja oprogramowania do myszki dla graczy

Post autor: namok »

Uruchom program xev i sprawdź czy będzie reakcja na dodatkowe przyciski.
pkonrad
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2015, 02:10
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Brak
Architektura: x86_64

Re: Instalacja oprogramowania do myszki dla graczy

Post autor: pkonrad »

Jest reakcja na podstawowe przyciski plus 2 dodatkowe po boku myszki, brak reakcji na 2 dodatkowe przyciski i "suwak" które są zamieszczone nad rolką.
Awatar użytkownika
igotit4free
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6453
Rejestracja: 29 paź 2008, 22:51
Płeć: Mężczyzna
Architektura: x86_64
Lokalizacja: KRK

Re: A4Tech RT7 - instalacja oprogramowania do myszki dla graczy

Post autor: igotit4free »

pkonrad pisze:Witam! nie wiem czy zamieściłem w odpowiednim dziale ten wątek. Jeśli nie to przepraszam i proszę o przenoszenie.
Otóż posiadam myszkę A4Tech RT7 (bezprzewodowa) i jest dołączone do niego oprogramowanie które pobieram ze strony http://www.bloody.com i pobieram oprogramowanie "Bloody 5". Niestety pobiera tylko i wyłącznie instalkę na system windows. Próbowałem otworzyć to za pomocą Wine ale wyświetla błąd pod koniec rozpakowywania pliku tytuł okienka "Setup.exe" pod tym Abnormal program termination. Szukałem rozwiązania po necie jednak nie znalazłem a jeśli już jakieś są to jedynie po angielsku a jestem z tego lewy. To oprogramowanie jest mi potrzebne bo bez tego nie uruchomie dodatkowych przycisków-po prostu nie wykorzystam pełnych możliwości myszki.
Wine nie jest w stanie zainstalować sterowników żadnego urządzenia. Twoje windowsowe sterowniki są pod Ubuntu bezużyteczne. Możesz próbować znaleźć linuksowy odpowiednik tego programu zdolny obsłużyć twoją mysz.
Windows 10 @ GA-P67A-D3-B3, i3-2100 3.10GHz, 8GB RAM, Gigabyte HD6850 1GB RAM
Android 7.0 @ Motorola Moto G4+
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości