Maksymalizacja okien Wine

Tematy specyficzne dla poszczególnych window managerów: KDE, GNOME, XFCE, Fluxbox, Blackbox, IceWM, WindowMaker, itd. - wszystko tutaj.
surrOund
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 7
Rejestracja: 13 paź 2011, 13:48
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Kontakt:

Maksymalizacja okien Wine

Post autor: surrOund »

Witam wszystkich.

Mam drobny problem dotyczący maksymalizacji gry w którą gram. Instalowałem ją poprzez WINE, ponieważ znalazłem wersję tylko na windowsa. Często muszę ją minimalizować ( win + D ) z powodu gry przez internet i korzystania z IRC, ale gdy próbuje maksymalizować okno, to pokazuje mi się tylko animacja maksymalizacji i ciągle widzę pulpit, a w prawym górnym rogu pulpitu jest mały kwadrat, który jest częścią gry. Korzystam, ze środowiska graficznego KDE 4 tak jak i z tamtego menadżera okien. Próbowałem już nawet uruchamiać grę na osobnym pulpicie, ale niestety mi to nie pomogło. Korzystam też ze sterowników, których instalki znalazłem w systemie po zainstalowaniu Kubuntu ( Radeon HD 2400 ). Walczę z tym od kilku dni i nie mogę sobie dać rady. Ma ktoś jakiś pomysł? Byłbym wdzięczny
ODPOWIEDZ

Wróć do „Środowiska graficzne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości