(Solved) Aplet "Menu Katalogu" na panelu otwiera katalogi w Audacious - Lubuntu LXDE

Tematy specyficzne dla poszczególnych window managerów: KDE, GNOME, XFCE, Fluxbox, Blackbox, IceWM, WindowMaker, itd. - wszystko tutaj.
Wilczy
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 10 mar 2017, 16:52
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.10
Środowisko graficzne: LXDE
Architektura: x86_64

(Solved) Aplet "Menu Katalogu" na panelu otwiera katalogi w Audacious - Lubuntu LXDE

Post autor: Wilczy »

Witam, kolejny raz coś się pomieszało i potrzebuje pomocy, mianowicie:
aplet "menu katalogu" który mam na panelu dolnym otwiera katalogi w programie Audacious, przeszukuje czy są jakieś pliki dźwiękowe a jeżeli są to dodaje je do listy i automatycznie odtwarza. Aplet ten jest dla mnie ważny gdyż nie lubię mieć ikonek na pulpicie więc mam na nim tylko kosz, a do katalogów dostawałem się właśnie poprzez ten aplet. Gdy klikałem na aplet rozwijało się drzewko mojego katalogu domowego, klikałem na katalog i otwierał się normalnie w menadżerze okien a nie uruchamiał programu Audacious.

Nie rozumiem co mogło się tu wydarzyć że to zaczęło tak działać... Jedyne przychodzące mi do głowy zmiany jakie dokonałem przed zauważeniem tego działania do zainstalowanie gry Wolfenstain ET wg instrukcji ze stronki https://help.ubuntu.com/community/EnemyTerritory pomijając te wiersze poleceń dotyczące sterowników graficznych (bo nie wiedziałem czy potrzebuje).

(SOLVED)
Edit: Nieaktualne. Problem był w ustawieniach panelu dolnego a nie samego apletu gdzie się go dopatrywałem. W ustawieniach panelu "Menadżer plików" był ustawiony na Audacious, choć dlaczego to się samo przestawiło to nie wiem do teraz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Środowiska graficzne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości