Środowisko GNOME - źle działa z aplikacjami korzystającymi z internetu

Tematy specyficzne dla poszczególnych window managerów: KDE, GNOME, XFCE, Fluxbox, Blackbox, IceWM, WindowMaker, itd. - wszystko tutaj.
max95100
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 13
Rejestracja: 06 sty 2013, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Środowisko GNOME - źle działa z aplikacjami korzystającymi z internetu

Post autor: max95100 »

Witam
Już kilkukrotnie próbowałem przesiadki na system Ubuntu ze środowiskiem GNOME. Niestety nie wiem czemu ale pulpit GNOME ma problemy na moim komputerze (płyta główna asus, procesor amd fx 8300, 8gb ram, grafika asus geforce gt 1030)
Problem polega na tym że po uruchomieniu jakiegokolwiek programu korzystającego z internetu wyskakuje mi okno ustawień GNOME. Nie mogę go zamknąć, a jak już mi się uda to za chwile ponownie wyskakuje mi okno ustawień GNOME. Jak zamknę aplikacje korzystającą z internetu, okno ustawień GNOME zamyka się poprawnie i już się nie pojawia. Problem z GNOME występuje również na innych dystrybucjach, natomiast inne środowiska działają dobrze. Nie wiem co jest nie tak, chyba tylko ja mam z tym problem bo nie znalazłem w internecie podobnego tematu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Środowiska graficzne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości