Wolfenstein Enemy Territory serwer

Aaaby..... Ogłoszenia drobne.
zielq701
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2009, 19:24
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Wolfenstein Enemy Territory serwer

Post autor: zielq701 »

Witam wszystkich forumowiczów i maniaków!
Chcę przedstawić nowy serwer gry Enemy Territory.
IP: 213.239.202.61:27080
MOD: ET Pro 3.2.6
Wersja gry: 2.60b

Serwer stworzony na wzór dawnych cybergames serwerów, które z niewiadomych mi przyczyn zostały powyłączane ;/. Głosowanie na mapy, configi (do meczy pomiędzy klanami, headshot mode itp.) jest odblokowane, Punk Buster jest wyłączony, gdyż niedługo zamierzam zainstalować SLAC-a, jednak narazie tego nie robię z myślą o użytkownikach linuxa. Zapraszam wszystkich zainteresowanych, jak i klany, które zwyczajnie chcą zagrać sobie sparing.
Awatar użytkownika
Shimmy
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 859
Rejestracja: 24 mar 2011, 20:44
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Re: Wolfenstein Enemy Territory serwer

Post autor: Shimmy »

Na pewno Was dzisiaj odwiedzę, nie instaluj Slaca ;)
pppp

Re: Wolfenstein Enemy Territory serwer

Post autor: pppp »

Odświeżam.
Gra ktoś z forum w to jeszcze? Grałem na etpro wiele lat. Miałem przerwę około dwumiesięczną i jak dziś po południu usiadłem to teraz skończyłem. Teraz gram tylko dla zabawy na noquarterze. Jeśli w to gracie to macie taką sytuację, że na etpubie spadają fpsy, a na innych modach jest ok? Na innej dystrybucji lub wersji ubuntu tak nie było.
neo86
Wygnańcy
Posty: 137
Rejestracja: 25 wrz 2012, 09:40
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86
Lokalizacja: Kogo to obchodzi ?
Kontakt:

Re: Wolfenstein Enemy Territory serwer

Post autor: neo86 »

Ja grałem i tworzyłem Modyfikacje ale do Red Faction ... chętnie bym w to pograł kiedyś w wolnej chwili ( czyt. po śmierci )

Dla tych co lubią Red Faction : http://www.mtart.hpu.pl/viewpage.php?page_id=3

P.S. Red Faction wspaniale działa także pod Debian/Ubuntu/Mint z użyciem Wine / POL / CrossOver
Sprzęt : Netbook MSI U123 ( Atom 1,6 GHz / 2GB DDR-2 RAM / 120 GB SATA / Intel GMA / OS: Mint 13 MATE 32Bit - Bazuje na Ubuntu 12.04 LTS )
- Router Wi-Fi : ZTE MF60 ( Aero2 ) , Nokia N82 + JoikuSpot ( Play Online ) , Zyxel P-320W ( Kablówka )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości