Tworzę projekt na temat Linuksa, szukam wolontariuszy do pomocy.

Aaaby..... Ogłoszenia drobne.
darmoweprogramy123
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2011, 16:50
Wersja Ubuntu: 13.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

Tworzę projekt na temat Linuksa, szukam wolontariuszy do pomocy.

Post autor: darmoweprogramy123 »

Witam
Tworze projekt internetowy na temat wolnych i darmowych programów dla Linuxa. Jeśli ktoś
chciałby pomóc i wykonać zrzut ekranu dla jednego z poniższych programów/gier/dystrybucji byłbym bardzo wdzięczny.

Osoby chętne powinny kontaktować się/wysyłać zrzuty ekranu na adres darmoweprogramy123@interia.pl. Praca jest czysto charytatywna.

pozdrwiam
Ostatnio zmieniony 03 lis 2011, 07:45 przez darmoweprogramy123, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
kondziu jah
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 621
Rejestracja: 27 wrz 2010, 19:54
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Fluxbox
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Charytatywnie]Projekt

Post autor: kondziu jah »

Wymagań żadnych? Tzn. dany system/program moze być w wersji używanej (czyt. zmodyfikowanej, z ustawieniami niedomyślnymi)?
Skrypt pobierający najnowszy sterownik nvidia -> http://adf.ly/Y8HRT
http://adf.ly/Y8HMh -> zaproszenie do dropboksa -> 500MB gratis.
http://adf.ly/?id=5385762 -> zarabiaj na linkowaniu
http://adf.ly/YIOh1 -> UIQ3 is not dead!
Awatar użytkownika
ethanak
Wygnańcy
Posty: 3054
Rejestracja: 04 gru 2007, 13:19
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [Charytatywnie]Projekt

Post autor: ethanak »

E... a jak się robi screenshota z Asteriska, PureFTP[1] albo PHP?
A jeśli screenshot z PHP to czemu nie z gcc?

Nie wiem czy koleś w ogóle zdaje sobie sprawę z tego co napisał, zdaje się że nie ma zielonego pojęcia o co chodzi. I jeśli mam w czymś charytatywnie pomóc, to charytatywnie radzę aby się najpierw trochę poduczył, skończył przynajmniej podstawówkę i nie używał słów których nie zna.

---
[1] Koleś przynajmniej mógłby przepisać wszystkie literki z nazwy.
darmoweprogramy123
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2011, 16:50
Wersja Ubuntu: 13.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

Re: [Charytatywnie]Projekt

Post autor: darmoweprogramy123 »

kondziu jah pisze:Wymagań żadnych? Tzn. dany system/program moze być w wersji używanej (czyt. zmodyfikowanej, z ustawieniami niedomyślnymi)?
oczywiście preferowane wersje "czyste", ale jak się nie ma co się lubi...

"zbiór działań mających na celu niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują, w sposób bezinteresowny, dobroczynny, filantropijny" - coś się nie zgadza?
ethanak pisze:Nie wiem czy koleś w ogóle zdaje sobie sprawę z tego co napisał, zdaje się że nie ma zielonego pojęcia o co chodzi. I jeśli mam w czymś charytatywnie pomóc, to charytatywnie radzę aby się najpierw trochę poduczył, skończył przynajmniej podstawówkę i nie używał słów których nie zna.
zamiast personalnych ataków wystarczy zastanowić się i wydedukować, że wklejona lista to select z bazy oprogramowania dostępnego dla systemu Linux. Suma sumarum nie do każdej z tych pozycji da się wykonać zrzut ale to lista poglądowa.
ethanak pisze: Koleś przynajmniej mógłby przepisać wszystkie literki z nazwy.
i to jest jedyna wartościowa informacja w twojej wypowiedzi. Dziękuje za znalezienie błędu.
Awatar użytkownika
ethanak
Wygnańcy
Posty: 3054
Rejestracja: 04 gru 2007, 13:19
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [Charytatywnie]Projekt

Post autor: ethanak »

darmoweprogramy123 pisze: zamiast personalnych ataków wystarczy zastanowić się i wydedukować, że wklejona lista to select z bazy oprogramowania dostępnego dla systemu Linux. Suma sumarum nie do każdej z tych pozycji da się wykonać zrzut ale to lista poglądowa.
A, więc nie chodzi i niewiedzę tylko o lenistwo i chamską spychologię - po co sprawdzać listę oprogramowania jak można to zwalić na łeb komuś innemu?

Wiesz, tumanom to z reguły tu się pomaga, chamom nie. Przyporządkuj się do którejś z tych kategorii i wróć jak się określisz.
darmoweprogramy123
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2011, 16:50
Wersja Ubuntu: 13.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

Re: Tworzę projekt na temat Linuksa, szukam wolontariuszy do pomocy.

Post autor: darmoweprogramy123 »

nie chcesz nie pomagaj, czy ja kogoś zmuszam? ale staraj się, może kiedyś uda Ci się kogoś sprowokować i sprowadzić do swojego poziomu. W gruncie rzeczy powodzenia życzę
Awatar użytkownika
Diseant
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 127
Rejestracja: 22 cze 2010, 15:07
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: LXDE
Architektura: x86
Kontakt:

Re: Tworzę projekt na temat Linuksa, szukam wolontariuszy do pomocy.

Post autor: Diseant »

Ja osobiście życzę powodzenia w tym projekcie. Wykonałem kilka zrzutów, mogę wykonać także inne, lecz będzie to spowodowane zagospodarowaniem czasu (najprawdopodobniej przyszły weekend).

Co do wypowiedzi innych użytkowników. Chamstwa nie zamienisz w złoto, więc nie oczekuj, że niektórzy wyjdą z czymkolwiek w Twoją stronę. To jest tak, że niektórzy szukają dziury w całym, przez co niektóre projekty zostały zaniechane. Nie wolno się sugerować informacjami tzw: błaznów i kun internetowych, bo jak wiemy - przed ekranem każdy staje się wielki, lecz w rzeczywistości zazwyczaj jest inaczej :P

Jeszcze raz - życzę powodzenia z tym zbiorem aplikacji. Mam nadzieję, iż wiele osób znajdzie pozytywne strony tego projektu, a nie tylko negatywne.

Pozdr.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości