Sprzedam literaturą informatyczną

Aaaby..... Ogłoszenia drobne.
adrikux

Sprzedam literaturą informatyczną

Post autor: adrikux »

Witajcie ponownie - ponieważ miałem tu kiedyś konto i może kilku z Was mnie jeszcze pamiętam. Chciałbym poinformować, że mam do sprzedania książki o tematyce informatycznej, których stan jest idealny. Większość swego czasu przeleżały na półce. Poniżej przedstawiam listę tytułów, które posiadam. Sprzedam je po cenie niższej niż w księgarniach, a w takim samym stanie. Jeśli jesteś zainteresowany jakimś tytułem, napisz do mnie. Jeśli uważasz, że cena jest za duża to też napisz. Mogę również przesłać zdjęcia lub/oraz utworzyć aukcję na allegro w celu pewniejszej transakcji.

[*]W Obronie Wolności (Sam Williams) - 30 zł
[*]Ćwiczenia Joomla (Paweł Frankowski) - 15 zł
[*]Hacking Sztuka Penetracji (Jon Erickson), (BEZ CD) - 20 zł
[*]Hacking Sztuka Penetracji Wydanie II (Jon Erickson) - 45 zł
[*]Po Prostu GIMP (David Phyllis) - 20 zł
[*]Biblia HTML, HXTML i CSS Wydanie IV (Steven M. Schafer)- 60 zł
[*]ABC Języka HTML i XHTML (Maria Sokół) - 20 zł
[*]Systemy operacyjne i sieci komputerowe cz. 1 (Krzysztof Prytel, Sylwia Osetek) - 15 zł
[*]Systemy operacyjne i sieci komputerowe cz. 2 (Krzysztof Prytel, Sylwia Osetek) - 15 zł
[*]Technologia Informacyjna nie tylko dla uczniów (Edward Krawczyński), (BEZ CD) - 15 zł

Dorzucę leksykon kieszonkowy htmla.
kubana
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2015, 11:12

Re: Sprzedam literaturą informatyczną

Post autor: kubana »

Nie posiadasz przypadkiem książki: "Jądro Linuksa. Przewodnik programisty" Roberta Love'a? Ewentualnie ktoś z innych forumowiczów. Poszukuje tej książeczki.
Awatar użytkownika
jacekalex
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 4674
Rejestracja: 17 cze 2007, 02:54
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: MATE
Architektura: x86_64

Re: Sprzedam literaturą informatyczną

Post autor: jacekalex »

@All

Książeczki mocno nieaktualne, tę o Joomli mam, i obecna Joomla 3.3 tak przypomina opisaną w tej książce, jak Adolf Hitler przypominał Rabina z Lubartowa.

Książeczki o HTML i XHTML też raczej nie zawadzają o HTML5 i CSS3, w których się teraz pisze.
Tu jest najlepsza książeczka o html, w dodatku stale aktualna:
http://www.w3schools.com/

Nie posiadasz przypadkiem książki: "Jądro Linuksa. Przewodnik programisty" Roberta Love'a? Ewentualnie ktoś z innych forumowiczów. Poszukuje tej książeczki.
Po co to?

Masz źródełka każdego modułu kernela bezpośrednio na Githubie, do wyboru i koloru.
Do tego lista mailingowa LKML, gdzie sami Developerzy kernela mogą CI sporo wyjaśnić w razie czego.
I wbrew ksiażeczce, która opisuje jajka w wersji 2.6 prawdopodobnie, nowy Linux 4.0 (wychodzi za jakieś dwa miechy maks) tak samo przypomina serię 2.6, jak FIrefox 37 przypomina Firefoxa 4.0.
Zwłaszcza, że zanim nauczysz się kodzić sterowniki, to Linux już będzie miał wymieniony prawie cały podsystem sieciowy (NFtables), podsystem graficzny już będzie gadał z Waylandem zamiast Xorga, chyba jedynie Alsa zostanie bez żadnej rewolucji.

Dlatego najlepszą książką o Linuxie zawsze będzie Github. :rotfl:

Pozdro
:craz:
Problemy rozwiązujemy na forum nie na PW -> Niech inni na tym skorzystają.
Komputer jest jak klimatyzacja - gdy otworzysz okna, robi się bezużyteczny...
Linux User #499936
Inny OS: Gentoo Linux :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości