Co program to crush.

Tutaj można zadać pytanie, jeśli Linuksa widzi się pierwszy raz w życiu ;)
shout
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2017, 10:30
Architektura: x86_64

Co program to crush.

Post autor: shout »

Cześć! Wczoraj zainstalowałem sobie ubuntu 17.10 i podczas instalacji ts3 zaciął się cały system. Raz nie zawsze, restartowałem. Przy instalacji code lite, znów potrzeba restartu. Przy instalacji google chrome, można się domyślić. Chciałem przenieść kosz i jakiś plik z pulpitu z jednego monitora na drugi, system działał, ale nie można było, korzystać, jedynie ruszać myszką.
Ja jestem takim szczęściarzem i powinienem zainstalować jeszcze raz system, czy może przy tej wersji są takie niespodzianki?
shout
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2017, 10:30
Architektura: x86_64

Re: Co program to crush.

Post autor: shout »

Więc tak, sformatowałem znów dysk, zainstalowałem ładnie na nowo i to samo. Tutaj dowodzik
https://www.youtube.com/watch?v=quvQHfL ... e=youtu.be jakoś wiem, nie powala, chyba, że zaraz się trochę polepszy - na filmie pokazane jest pierwsze odpalenie google chrome - pierwsza zwiecha.
Po zrestartowaniu google chrome otworzyło się normalnie, ale kiedy chciałem odpalić steam (dosłownie 30 sekund po tym jak się włączył system na nowo) bardzo fajną niespodziankę dostałem C: w postaci - skrin
Załączniki
23469380_1479616618794151_1311684590_o.jpg
(117.24 KiB) Nie pobierany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedszkole Linuksa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości