Ubuntu Studio 10.10; Ubudsl; niekompatybilne?

Neostrada, DialNet, Net24
balbin
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2011, 15:02
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Ubuntu Studio 10.10; Ubudsl; niekompatybilne?

Post autor: balbin »

Witam. Szukałem już w wielu miejscach w sieci, ale im więcej szukam, tym mniej wiem. Otóż, za namową znajomego, przesiadłem się z Jedynego Słusznego Systemu na Ubuntu Studio. Zainstalowałem z wypalonej przeze mnie płytki i już podczas instalacji pojawił się problem: instalator chciał skonfigurować sieć, ale pominąłem ten krok, następnie po kroku Software selection, wywalił komunikat że nie dało się tego zainstalować. następnym razem nie zaznaczyłem nic i system zainstalował się bez problemu (znaczy że nie mam żadnych programów, tak?). Następnie instalacja Ubudsl - to zapewne nic trudnego, ale ja nie potrafię. Znalazłem kilka przewodników, ale we wszystkich, lakonicznie jest napisane że należy kliknąć dwukrotnie i wybrać instaluj (czy jakoś tak). No i to jest w sumie główny problem. Jak mam to zainstalować? Z tego co wyczytałem, potrzebne będą też stery do modemu, ale wszystkie linki jakie znalazłem były nieaktywne :/
Z miejsca przepraszam jeśli temat już był, ale ja go nie znalazłem.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ADSL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości