nowy firmware do Liveboxa

Neostrada, DialNet, Net24
paul_pl
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 19
Rejestracja: 27 lut 2008, 17:31
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

nowy firmware do Liveboxa

Post autor: paul_pl »

witam,

niedawno kolega zmienil dostawce internetu z TP na Orange. pozostal mu w domu livebox (o dziwo o nim zapomnieli ;) ) wiec chcemy go wykorzystac (modem ;P ). i tu jest problem: modem nie pozwala na podanie hasla innego niz ..........@neostrada.pl :(.

czy jest mozliwosc wymiany oprogramowania (firmware) w liveboxie? poprosilem googla o pomoc, ale niezbyt wiele mi pomogl :sad:

czekam na pomoc.
pozdrawiam
pr
ByNighT
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2008, 19:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.10
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Kontakt:

Odp: nowy firmware do Liveboxa

Post autor: ByNighT »

Wiesz musiałbyś zrobić sobie programatorek ( to nie dużo roboty , sam taki zrobiłem, trza tylko troszkę interesować się elektroniką) Potem opis procesora i pamięci w tym modemie ,
następnie podczepiasz się jakimiś chudymi kabelkami pod odpowiednie nogi procesora i eepromu . Programy poszukaj na forach elektronicznych , albo zajmujących się dvhk ;]
" Co by był gdyby nie było Synaptica? "
paul_pl
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 19
Rejestracja: 27 lut 2008, 17:31
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

Odp: nowy firmware do Liveboxa

Post autor: paul_pl »

ByNighT pisze:Wiesz musiałbyś zrobić sobie programatorek ( to nie dużo roboty , sam taki zrobiłem, trza tylko troszkę interesować się elektroniką) Potem opis procesora i pamięci w tym modemie ,
następnie podczepiasz się jakimiś chudymi kabelkami pod odpowiednie nogi procesora i eepromu. Programy poszukaj na forach elektronicznych , albo zajmujących się dvhk ;]
a gdzie moglbym znalezc jakis schemacik?
naky
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2008, 19:48
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Odp: nowy firmware do Liveboxa

Post autor: naky »

Ja miałem podobną sytuację, ale po zakończeniu umowy brałem nową i nie wzięli starego, a dali nowy. Jednak po czasie koło miesiąca przyszło mi upomnienie o zwrot lub wpłatą około tysiąca złotych (nie wiem za co :rotfl: ) na ich konto. Tak przestrzegam z własnego doświadczenia.
paul_pl
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 19
Rejestracja: 27 lut 2008, 17:31
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

Odp: nowy firmware do Liveboxa

Post autor: paul_pl »

juz minelo duuuzo wiecej czasu... ponad 3 lata, ale ciiicho, lepiej nie budzic :-D
ODPOWIEDZ

Wróć do „ADSL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości