Uwagi ogólne na temat działu Promocja Ubuntu

Materiały promujące system Ubuntu, stronę Ubuntu.pl, a także Forum i całą społeczność Ubuntu.pl
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8594
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Uwagi ogólne na temat działu Promocja Ubuntu

Post autor: mario_7 »

W tym temacie można zamieszczać uwagi na temat działu Promocja Ubuntu i jego regulaminu.
Tutaj też można zgłaszać propozycje dodatkowych materiałów pomocniczych do tworzenia grafik.
Awatar użytkownika
noisy
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 11
Rejestracja: 12 paź 2007, 01:32
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Odp: Uwagi ogólne na temat działu Promocja Ubuntu

Post autor: noisy »

Zbliża się termin wydania nowej wersji ubuntu 8.04. Gdyby ktoś zaprojektował mały plakacik A4 w kolorze, to mógłbym parę takich na mojej uczelni porozwieszać :)

hmm?
http://eKundelek.pl - najsympatyczniejszy blog o e-czytnikach Kindle
Awatar użytkownika
galvay
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 308
Rejestracja: 09 sie 2006, 20:39
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: KDE Plasma

Odp: Uwagi ogólne na temat działu Promocja Ubuntu

Post autor: galvay »

noisy, plakaty które są już na forum ci nie wystarczają? viewforum.php?f=164
Co prawda to nie w związku z wydaniem 8.04, no ale dodać jakiś napis do któregoś plakatu, to chyba sam możesz ;)
Jak liczbę liter w moim nicku pomnożysz przez 111, to wyjdzie złowroga liczba 666. To nie może być przypadek :twisted:
Awatar użytkownika
noisy
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 11
Rejestracja: 12 paź 2007, 01:32
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Odp: Uwagi ogólne na temat działu Promocja Ubuntu

Post autor: noisy »

prawda jest taka, że grafiką nigdy się nie bawiłem więcej niż w MSpaincie.. więc nawet dodanie przeze mnie napisu...może wyglądać koszmarnie.. Gdyby mnie ktoś wyręczył, to byłbym naprawdę wdzięczny.
http://eKundelek.pl - najsympatyczniejszy blog o e-czytnikach Kindle
jawojx

Odp: Uwagi ogólne na temat działu Promocja Ubuntu

Post autor: jawojx »

noisy ; prawda jest taka, że grafiką nigdy się nie bawiłem więcej niż w MSpaincie.. więc nawet dodanie przeze mnie napisu...może wyglądać koszmarnie.. Gdyby mnie ktoś wyręczył, to byłbym naprawdę wdzięczny.
Zebrałem parę fotek razem z google i zrobiłem dla ciebie , ten plakat bo widzę że nikt nie chciał ci zrobić ,nie jest to dzieło do muzeum , ale może wystarczy , parametry mogą być słabe tylko 100 DPI ( powinny wystarczyć na mały plakat A4 ) , a i tak na stronie gdzie go umieściłem otwiera się z minute (0,5 MB) .
Obrazek
jawojx

Odp: Uwagi ogólne na temat działu Promocja Ubuntu

Post autor: jawojx »

RYNIEK ; Powiem Ci że praca nie poszła na marne!!!
Co myślisz mało agresywne , zbyt cukierkowe ,nie przydało się , może coś mocniejszego ? :razz: . Noisy chyba nie był zadowolony , na korytarze uczelni musi być co najmniej Che Guevara :razz:( dla mnie lekarz rewolucjonista to taka sama marna istota jak NFZ=Pavulon zamiast ratować życie zabijają ) .Ale zrobiłem teraz takie plakaty , może te się komuś przydadzą , może nie ,ale czego się nie robi dla propagowania Linuksa .

Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Promocja Ubuntu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości