Ubuntu w Polskim Radiu Szczecin - szukamy ekspertów od promocji systemu

Materiały promujące system Ubuntu, stronę Ubuntu.pl, a także Forum i całą społeczność Ubuntu.pl
Awatar użytkownika
misiek1928
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2006, 15:37
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Brak
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ubuntu w Polskim Radiu Szczecin - szukamy ekspertów od promocji systemu

Post autor: misiek1928 »

Witam. Jestem sporadycznym bywalcem tego forum, a najczęściej sprowadza mnie tutaj jakiś problem z Ubuntu.
Poza testami różnych dystrybucji zajmuję się testowaniem przeróżnych urządzeń w laboratoriach portali cdrlab.pl, gpslab.pl i cdrlab.net (zapraszamy).

Z uwagi na miejsce zamieszkania, charakter wykonywanej pracy i kilka innych mniej lub bardziej fascynujących powodów, współpracuję z Polskim Radiem Szczecin przy tworzeniu słuchowiska "Trącić Myszką" nadawanego w godzinach wieczornych, co tydzień w poniedziałek. Strona audycji to myszka.org, można znaleźć tam podcasty.

Chcieli byśmy zaprosić na dwugodzinną rozmowę kogoś, kto mógłby godnie reprezentować polską ekipę Ubuntu i mógłby o systemie powiedzieć bardzo dużo. Poruszać będziemy tematy przechowywania danych, bezpieczeństwa danych, porównań z systemami MS etc.

Wiem, że dla zwykłego śmiertelnika wyjazd do innego miasta na 2h nie jest przyjemny i tani, ale może jest ktoś z okolic? Może ktoś lubi wycieczki i go na nie stać? :)
Myślę, że warto poważnie pomyśleć nad tą propozycją... sam bardzo lubię Ubuntu, więc pytam tutaj.
http://michal.superuser.org.pl/blog | Registered Linux User #516064
siekach
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 7
Rejestracja: 05 cze 2008, 16:47
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.04
Środowisko graficzne: GNOME

Odp: Ubuntu w Polskim Radiu Szczecin - szukamy ekspertów od promocji systemu

Post autor: siekach »

Pytaj michuka z osnews, on chętnie wystąpi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Promocja Ubuntu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości