Ubuntu 12.04 i pendrive o dużych pojemnościach

Porady sprzętowo-handlowe
LTU
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2014, 14:30
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86

Ubuntu 12.04 i pendrive o dużych pojemnościach

Post autor: LTU »

Witam wszystkich,

Noszę się z zamiarem zakupu 16GB pendriva do mojej stacji multimedialnej w samochodzie. Mam Ubuntu 12.04 na starym HP 6910p. Moje pytanie jest dziecinnie proste mianowicie czy ten laptop z tym systemem bezproblemowo odczyta sticka 16/32 GB lub większe ? Podkreślam że nie miałem wcześniej do czynienia z taką pojemnością sticka na Ubuntu. Na Windowsach (konkretnie XP) były z tym duże problemy na 7 nie sprawdzałem bo wtedy jeszcze nie było takich sticków. Czy też nie będzie problemu ze starym modelem HP 6910p w tej konfiguracji systemowej. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

EDIT:
Dzięki za podpowiedzi. Temat można zamknąć. P.S. gdyby ktoś miał kiedykolwiek wątpliwości czy Ubuntu zaczyta takie sticki to rozwiewam wszelkie. Ubuntu jest The BEST !!!
Ostatnio zmieniony 17 lip 2014, 08:33 przez igotit4free, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Połączyłem dwa posty.
Awatar użytkownika
enedil
Przebojowy Jelonek
Przebojowy Jelonek
Posty: 1352
Rejestracja: 08 wrz 2012, 16:54
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: i3
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ubuntu 12.04 i pendrive o dużych pojemnościach

Post autor: enedil »

W zasadzie bez kombinacji powinien czytać pendrivy do 2 TB, więc o takie "duże" bym się nie martwił ;)
Dobrze jest, psiakrew, a kto powie, że nie, to go w mordę!

~moderatorzy
Awatar użytkownika
Hwiparam
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 814
Rejestracja: 14 lip 2009, 19:02
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Openbox
Architektura: x86_64

Re: Ubuntu 12.04 i pendrive o dużych pojemnościach

Post autor: Hwiparam »

Czemu miałby nie czytać? 16 czy 32 GB toż to normalna pojemność w dzisiejszych czasach...
Ubuntu: "Nie możesz używać tej samej wersji OS przez 12 lat i cały czas otrzymywać do niej aktualizacje oraz wsparcie!"
Arch Linux: "Hahahahaha Rolling Release robi brrrrrr!!!"

Miej wygooglane, a będzie ci dane ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości