Wąbrzeźno i okolice

lopatki
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 13
Rejestracja: 17 paź 2010, 21:32
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86

Wąbrzeźno i okolice

Post autor: lopatki »

Aktualnie pobieram nowe wersje Ubuntu. Służę również pomocą techniczną.
Nagrywam na pendreve pamięci lub na twoją CD/DVD itp.

Linux używam od 2005 roku używałem różnych Dystrybucji Linux.
Pomagam przy konfiguracji Ubuntu dla osób niepełnosprawnych uruchamiając programy u udźwiękawiając system mową oraz takie narzędzia jak lupa ekranowa, klawiatura ekranowa z zasobów Linux na licencji GPL czyli licencja wolnego i otwartego oprogramowania.

Mogę także wgrać system Ubuntu 11.04 na Twój komputer oraz skonfigurować go.
Wgrać dodatkowe programy np Skype


Uwaga nie daję pendreve cd/dvd musisz je mieć .
Posiadam także stare wersje Madriva Slax Aurox i innych dystrybucji możliwość wymiany za puste CD/DVD

Uwaga przy instalacji ważne by było stałe łącze internetowe do pobrania nowych aktualizacji nie masz internetu. możliwość dogadania się
wszystko do uzgodnienia w kontakcie.

Zasada prosta pomoc za pomoc Ja pomagam przy konfiguracji komputera Ty pomagasz w formie rehabilitacji lub ułatwienia w poruszaniu się osobie niepełnosprawnej forma pomocy dowolna oczywiście z możliwością dogadania się.
wytrawne-wino
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2013, 20:24
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86

Re: Wąbrzeźno i okolice

Post autor: wytrawne-wino »

witam, mogę jakiś nr telefonu aby się umówić na polską wersje linuxa. Chcę zacząć go używać a narazie to trudne. zainstawałem wczoraj koliberka wg instrukcji z netu, jest ok ale coś mi nie poszło i usunął się jezyk polski.
Ponoć puchacz jest po polsku. pobieram go ale nie wiem czy jest szybszy od koliberka?
w książkach mam rodzinę i jak będę jechać kiedyś w odwiedziny to podjechałbym po plyte z polskim linuksem. Jaką wersje wybrać która będzie odpowiednio prsta do np instalowania programów bez wpisywania poleceń ręcznie - podobnie jak w windowsie?
Sory za tyle pytań ale wiem że pomożesz. pozdr i dzięki
jarek
lopatki
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 13
Rejestracja: 17 paź 2010, 21:32
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86

Re: Wąbrzeźno i okolice

Post autor: lopatki »

Witam 1 pytanie jakie zadam to do jakiego komputera gdyż najnowsze wersje Ubuntu nie zawsze działają z powodu zasobów sprzętowych jednakże polecam najnowsze wersje o ile sprzęt sobie poradzi w zasadzie instaluje się starsze wersje Linuxa wówczas gdy nowszymi nasz sprzęt ma problem lub się zamula obecnie na terenie Wąbrzeźna jestem do dyspozycji od 22 stycznia . 2013 . kontakt ze mną poprzez stronę https://www.facebook.com/mariannasob inny kontakt podam bliżej mojego dostępu dyspozycji .
ODPOWIEDZ

Wróć do „kujawsko-pomorskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości