Warszawa Bemowo

mazurkiewicz
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2012, 12:52
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64
Kontakt:

Warszawa Bemowo

Post autor: mazurkiewicz »

Udostępnię nieodpłatnie wszelkie wersje Ubuntu (nagrywane) oraz Debiana w ramach szerzenia idei Open Source.
Odbiór możliwy w Warszawie na Bemowie oraz na Gołąbkach.
fso
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2013, 21:37

Re: Warszawa Bemowo

Post autor: fso »

Witam, mam na imię Sławek i chciałem użytkowac system Linuks, ale nie mam płytki. Proszę o wiadomość gdzie mam podjechać aby od Pana uzyskać taką płytkę. W tej chwili użytkuję system Windows XP który będzie miał wsparcie Microsofty do kwietnia 2014 r. Mictosoft jest monopolistą swiatowym i terroryzuje użytkowników komputerów. Linuks jest alternatywą na takie dziaania. Wiadomośćł proszę na maila: robertoslawomir@gmail.com lub tel. 796-071-501 pozdrawiam, Sławek.
Awatar użytkownika
igotit4free
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6453
Rejestracja: 29 paź 2008, 22:51
Płeć: Mężczyzna
Architektura: x86_64
Lokalizacja: KRK

Re: Warszawa Bemowo

Post autor: igotit4free »

fso pisze:Witam, mam na imię Sławek i chciałem użytkowac system Linuks, ale nie mam płytki. Proszę o wiadomość gdzie mam podjechać aby od Pana uzyskać taką płytkę. W tej chwili użytkuję system Windows XP który będzie miał wsparcie Microsofty do kwietnia 2014 r. Mictosoft jest monopolistą swiatowym i terroryzuje użytkowników komputerów. Linuks jest alternatywą na takie dziaania. Wiadomośćł proszę na maila: robertoslawomir@gmail.com lub tel. 796-071-501 pozdrawiam, Sławek.
Drogi Sławku.
Nie jest rzeczą rozsądną podawać w Internecie swój adres email ani tym bardziej telefon, grozi to w najlepszym razie zalewem spamu.
Pozdr.
Windows 10 @ GA-P67A-D3-B3, i3-2100 3.10GHz, 8GB RAM, Gigabyte HD6850 1GB RAM
Android 7.0 @ Motorola Moto G4+
Awatar użytkownika
abix_adamj
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 48
Rejestracja: 05 sie 2007, 18:26
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86
Kontakt:

Re: Warszawa Bemowo

Post autor: abix_adamj »

Dokładnie tak, zaraz mogą dzwonić handlowcy z farmaceutykami na przykład...

Ja z kolei proponuję http://linux.cyfrowaszkola.waw.pl/sru_d ... a-uczniow/ - oczywiście, jeśli chcesz, płytkę wypalę - odebrać można u mnie (adres i namiary na stronie).

Adam
Zoyla1
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2015, 09:16
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

Re: Warszawa Bemowo

Post autor: Zoyla1 »

Właściwie dowolne biurkowe Ubuntu z dowolnym środowiskiem graficznym, na USB, albo DVD. Udostępnię, pomogę zainstalować i skonfigurować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości