Brzeg

bolo999

Brzeg

Post autor: bolo999 »

Brzeg opolski z Zamkiem Paiastów Śląskich

Informatyk zajmujący się wdrożeniem Linuxa w Przedsiębiorstwach i dla użytkowników domowych

Najnowsze wydania Linuxa UBUNTU - najbardziej lubianej dystrybucji według distrowatch.com

:-D :-D :-D
stefano2015
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2015, 12:33
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.10

Re: Brzeg

Post autor: stefano2015 »

Witam, ja z Opola. Na linuchu siedze w pracy i w domu. Najnowszy Ubuntu. Pozdrawiam:)
sewerynop
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2018, 07:36
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 18.04
Środowisko graficzne: Brak
Architektura: x86_64

Re: Brzeg

Post autor: sewerynop »

Cześć. Zaczynam korzystać z wersji UBUNTU 18.04. Czy jest możliwość dostania, kupienia tej wersji na oryginalnie wytłoczonej płycie ? Kilka lat temu zdobyłem wersje UBUNTU właśnie w oryginalnej kopercie i wytłoczonej płycie. Wiem, że w 2011 roku zakończyło się rozsyłanie darmowych płyt ale ponoć są regionalne osoby które zajmują się dystrybucją w województwie opolskim.
Awatar użytkownika
lcoyote
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 515
Rejestracja: 30 lis 2017, 16:33
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Auvergne-Rhône-Alpes

Re: Brzeg

Post autor: lcoyote »

sewerynop pisze: 15 lis 2018, 07:41 Cześć. Zaczynam korzystać z wersji UBUNTU 18.04. Czy jest możliwość dostania, kupienia tej wersji na oryginalnie wytłoczonej płycie ? Kilka lat temu zdobyłem wersje UBUNTU właśnie w oryginalnej kopercie i wytłoczonej płycie. Wiem, że w 2011 roku zakończyło się rozsyłanie darmowych płyt ale ponoć są regionalne osoby które zajmują się dystrybucją w województwie opolskim.
====================
Witaj,
Myślę, że zaprzestano tego o czym piszesz, ponieważ obecnie wraz z wejściem laptopów w Windows 8 i Windows 10 nie ma już tam Bios'u ale UEFI i bootowanie nie zawiera możliwości DVD/CD a nośniki bootowalne są tworzone na Pendrive USB. Pozdrawiam
« Jesteśmy pyłkiem i wielkością »
Przejrzyj na oczy, włącz myślenie, póki nie jest za późno i jest ono jeszcze legalne!
Debian 11 ze środowiskiem Cynnamon ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „opolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości