Acer Aspire One i WiFi

Najmniejsze, najsłabsze, ale coraz bardziej popularne...
Awatar użytkownika
brajan
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2006, 14:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86
Kontakt:

Acer Aspire One i WiFi

Post autor: brajan »

Wiem, wiem... temat rzeka. Jednakże nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o WiFi.
WiFi udało mi się zainstalować pomyślnie, dzięki sposobowi podanemu na stronce: http://msiwindforum.pl/topic404-instala ... dwifi.html Sposób naprawdę polecam, gdyż jako jedyny ze znalezionych w sieci zadziałał!!! I to w dodatku dioda sygnalizacyjna działa bez dodatkowych tajemniczych wpisów!!! Ostrzegam jednak, aby przeczytać również dokładnie dodatkowe strony podane przez autora postu z linku.

Mój problem jednak polega na tym, że po wykonaniu update'u systemu i zainstalowaniu jądra 2.6.27-11 nie dość, że WiFi nie działało, to jeszcze zwykły LAN przestał działać i konfiguracja GNOME się posypała (tzn. styl graficzny zmienił się na ten podstawowy bez możliwości jego zmiany). Moje pytanie jest więc następujące: Jak zdiagnozować dlaczego tak się stało skoro na jądrze 2.6.27-9 działa wszystko bez zarzutu?
Pamiętam, że po zainstalowaniu linux-backports-modules-intrepid również się tak stało... Czy jest to jakiś znany problem?
Teraz boję się zrobić jakąkolwiek aktualizację w obawie, że coś się znowu posypie :P
Kobiety zawsze mają pierwszeństwo... bo nigdy nie wiadomo, gdzie jest pole minowe :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Netbooki i ultrabooki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości