Ban dla stadi*

Forumowe kuny.
bear7
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6686
Rejestracja: 20 sty 2009, 23:12
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: pwd

Ban dla stadi*

Post autor: bear7 »

stadi pisze:Miałem problem, więc napisałem na forum które wyskoczyło na google jako pierwsze. I co się okazuje? W internecie wszędzie znajdzie się debili ;]
viewtopic.php?f=137&t=167511
Postanowiłem użyć opcji "report". Następnie napisałem pw:
ciach
W odpowiedzi otrzymałem coś takiego:
ciach
ethanak - skoro taki z ciebie zajebisty administrator, to ciach sie na cyce i ciach ci w ciach! ;] Już widze jak masz 53lata hahaha Co mi ciach zrobisz? Bana dostane? To ciach, poza tym nie jesteś adminem. Masz 2,5 tys. postów.. ciach se. Mogę tak dalej, ale nie widzę w tym sensu. Każdy kto to przeczyta sam oceni.
ciach ;]
stadi-[ciach] pisze:
Nie rozumiem także, pomijając już upublicznianie wiadomości przesłanych przez PW (co moim zdaniem jest lekko niesmaczne), co autor chciał uzyskać w odpowiedzi, stosując tak zwaną prowokację? Cóż... Już się nie dowiemy...
Otóż dowiecie się..
Ten koleś to po prostu ciach i tyle w temacie. Nieważne co bym zrobił to jest nietykalny, więc ciach mnie to czy dostanie bana czy nie. Widzę że ma zajebistą opinię.. Sam znam takiego jednego. W sieci ciach boss i wgl. A w rzeczywistości wszyscy go gnoją. Tak naprawdę to co napisał sporo mi o nim powiedziało (ale to już zachowam dla siebie, bo pewny tego być nie mogę).
Smaczne czy nie smaczne - chciałem pokazać prawdę użytkownikom forum i czegoś się dowiedzieć.
Tak dla informacji wszystkich którzy twierdzą że po wpisaniu hasła w google ma się miliony wyników, więc jak tego się nie dało zrobić samemu? Otóż przez pewną grupę ciach jest tak, że wpisujesz hasło z problemem i wyskakują ciach miliardy stron z tekstami typu "było, poszukaj", "google ci powie", albo podane sposoby po prostu nie działają. Jak wam by się chciało przeglądać miliony wyników to proszę bardzo. Nie każdy kto pyta o prostą rzecz to 12-latek (jak ktoś napisał), który uprzednio nie próbował i nie szukał rozwiązania.
A na koniec coś czego użytkownicy nie powinni czytać, ale adminów zapraszam:
ciach ciach w jego ciach dupsko ciach ciach przez ciach ciach ciach ;] dostanę bana? tak ładnie proszę ;]
Sprawiedliwości nie ma, ale to wiemy już nie od dziś..
Powód: Niedojrzałość oraz spełnienie prośby:
stadi-[ciach] pisze:
dostanę bana? tak ładnie proszę ;]
O pomoc pytaj a forum, a nie przez PW.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pręgierz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości