Miesięczny ban dla Linuxozaurus

Forumowe kuny.
bear7
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6686
Rejestracja: 20 sty 2009, 23:12
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: pwd

Miesięczny ban dla Linuxozaurus

Post autor: bear7 »

Sam popełniam błędy, ale to już jest szczyt...
linuxozaurus pisze:wygląda mi to na przypadkowy błąd bo nie udało się tego efektu powtużyć.
linuxozaurus pisze:(...)A puki co nie zamierzam zarazie reinstalować systemu w końcu do wydania jeszcze trzy miesiące.
linuxozaurus pisze:Ja narazie nie kupię kolejnego ale i nie chcę przechodzić na testowego LTS. wczśniej przez ponad 2 lata zawsze dioda nie świeciłaca astatnie jajka walą błędami ale nie są to błędy zagrazające działaniu systemu. a co do dysków w ich komputerach są podłej jakości. i to mnie razi.
Trzy powyższe wypowiedzi obfituję nie tylko w błędy ortograficzne, ale brak w nich również interpunkcji.
Były prośby, były ostrzeżenia. Koleżanka jak ignorowała prośby moderatorów, tak dalej to robi. Pora przejść do czynów.
Z powodu rażących naruszeń REGULAMINU otrzymujesz ostrzeżenieW razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.
Temat został zablokowany z powodu porażającej ORTOGRAFIIZainstaluj słownik ortograficzny do przeglądarki, aby uniknąć problemów z poprawną pisowniąW razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.
I żeby nie było, że koleżanka dostaje ban za trzy powyższe wypowiedzi... Jak ktoś ma wątpliwości, to warto zaglądnąć do tych dwóch tysięcy postów, które koleżanka zgromadziła.
Masz 30 dni na to, aby:
- doinstalować słownik do przeglądarki;
- sprezentować sobie taki jeden słownik na biurko;
- wypracować sobie nawyk czytania swoich wypowiedzi i poprawienia w nich błędów przed wciśnięciem przycisku Wyślij.

Jak poprawy dalej nie będzie, to nasza współpraca się zakończy...
O pomoc pytaj a forum, a nie przez PW.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pręgierz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości