ubuntu 15.04 CS:GO dziwne spowolnienie gry..

Gry, które działają natywnie na Linuksie.
patrex
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2015, 02:10

ubuntu 15.04 CS:GO dziwne spowolnienie gry..

Post autor: patrex »

Witam bardzo serdecznie

Jestem nowy i nie obeznany z Linux / Ubuntu - więc proszę z góry o wyrozumienie ..

Chciałbym się przesiąść z Windowsa na Ubuntu lecz nadal zostaje przy okienkach ze względy na możliwość grania. Co prawda nie grywa za często ale jak już gram to w Counter-Strike: Global Offensive lecz na potkałem problem w działaniu gry na moim sprzęcie z Ubuntu ..

Problem polega na tym że gra osiąga mi dajmy na to mi 100 fps'ów ( do tego jakieś + / - 10 fps'ów) ale po mimo tego odczuwalne jest spowolnienie w grze - coś w stylu lagów lub małej ilości fps'ów. Zmieniałem ustawienia graficzne gry i nie zależnie od nich rezultat jest zawsze taki sam.. Ping też mniejszy niż 100.. Czy gram z bootami czy na sieci zawsze tak samo gra działa..

Sprzęt z jakiego korzystam to:
Gigabyte GA-H61M-S1, Intel Celreon G550, AMD Radeon HD7770 1GB, 4GB DDR3

Wie ktoś może czego to może być przyczyna lub jak to rozwiązać ?

Dziękuję bardzo z góry i pozdrawiam bardzo serdecznie,
patrex

P.S.
1. Mam nadzieje że teraz już temat jest poprawny..
2. Sprawdziłem kilka wersji Ubuntu jak 14.04 / 13.04 czy nawet kUbuntu 15.04 i zawsze to samo
Ostatnio zmieniony 06 sie 2015, 23:55 przez patrex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
igotit4free
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6453
Rejestracja: 29 paź 2008, 22:51
Płeć: Mężczyzna
Architektura: x86_64
Lokalizacja: KRK

Re: CS:GO problem z płynnością..

Post autor: igotit4free »

Zmień tytuł tematu tak, aby w sposób możliwie precyzyjny przedstawiał sedno sprawy, w której piszesz. Miej na uwadze również zgodność z REGULAMINEM
Tytuł tematu zmienisz edytując pierwszy post
W razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.

Zanim ponownie wpiszesz w tytule tematu słowo PROBLEM zapoznaj się z REGULAMINEM
W razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.
Windows 10 @ GA-P67A-D3-B3, i3-2100 3.10GHz, 8GB RAM, Gigabyte HD6850 1GB RAM
Android 7.0 @ Motorola Moto G4+
ODPOWIEDZ

Wróć do „Linuksowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości