[STEAM] Counter-Strike: Global Offensive

Gry, które działają natywnie na Linuksie.
chmiel00
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 09 paź 2014, 16:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 17.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Gdynia

[STEAM] Counter-Strike: Global Offensive

Post autor: chmiel00 »

Witajcie. Zainstalowałem Ubuntu 17.10 sterowniki do nvidia jak i sterowniki do procesora. Zainstalowałem steam i CS:GO. Gra działa znakomicie jestem zadowolony. Problem jednak jest taki jak widać na SS. Przy uruchamianiu wywala mi bład " Okno ,,csgo_linux64" nie odpowiada - klikam czekaj lub nie robię nic to minimalizuje się na pasek. Gdy go kliknę okno gry się otwiera tylko jak by lekko opuszczone o szerokość górnego paska bo powoduje ucięcie części dolnej obrazu i kompletny brak celności. gdy wybieram coś z menu trzymam muszkę nad napisem a ten się dopiero podświetla... Co może być winne? Jak temu zaradzić? Pozdrawiam
Obrazek Obrazek


[EDIT] W cs 1.6 dzieje się identycznie po zminimalizowaniu i otworzeniu okna z grą ponownie....
Awatar użytkownika
fervi
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 17
Rejestracja: 27 maja 2010, 19:01
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86

Re: [STEAM] Counter-Strike: Global Offensive

Post autor: fervi »

Dla mnie wygląda to na klasyczny błąd muttera. Jak chcesz spróbować to wgraj LXDE i na nim spróbuj (na próbę) lub od razu Xfce4.

Fervi
chmiel00
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 09 paź 2014, 16:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 17.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Gdynia

Re: [STEAM] Counter-Strike: Global Offensive

Post autor: chmiel00 »

Tja. o ile zainstalowanie sie nie zmieniło to przy logowaniu nie ma możliwości wyboru sesji. Jak się przełączyć na XFCE ?



Nie wiem jak wstawić player html jest wyłączony. Zostawiam link z nagranym pulpitem:
https://youtu.be/dKvVArqlBdM



[EDIT] Może być to problem z mutterem bo zainstalowałem ubuntu budgie problem dalej występuje ale podczas maksymalizowania okna wszystko działa poprawnie.... Swoją drogą iekawe to środowisko zostaje na nim :P :boat:
Awatar użytkownika
fervi
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 17
Rejestracja: 27 maja 2010, 19:01
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86

Re: [STEAM] Counter-Strike: Global Offensive

Post autor: fervi »

Przy logowaniu wybrać możesz. Wybacz, że nie odpisuję.

Fervi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Linuksowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości