Playonlinux nie może odnaleźć wine

Gry, do uruchomienia których potrzebne są programy typu Wine/Cedega/CrossOver albo jakieś emulatory.
Awatar użytkownika
crazyprzemson
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2014, 11:01
Płeć: Mężczyzna

Playonlinux nie może odnaleźć wine

Post autor: crazyprzemson »

Po uruchomieniu programu playonlinux pojawia sie komunikat : Playonlinux nie może odnaleźć wine (z Wine) .
Dodam , że launcher gry League of Legends działa dobrze lecz jest problem z bardziej wymagającymi elementami w tej grze np. w sklepie lub nawet sam mecz w grze ... Ba! nie da sie grać kolory są wymieszane i gra zacina więc myśle ,że może trzeba doinstalować coś bardzo proszę o pomoc bo lależy mi żeby zagrać... :shock:
*Dodam ,że po otwarciu sklepu wyskakuje następująca informacja : Program lolclient.exe napotkał poważny problem i musi zakończyć działanie.Przepraszamy za tę niedogodność.
Po czym gra się zamyka i po zabawie :razz:
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2014, 11:50 przez crazyprzemson, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Shimmy
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 859
Rejestracja: 24 mar 2011, 20:44
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Re: Playonlinux nie może odnaleźć wine

Post autor: Shimmy »

Dziwny ten komunikat, pierwszy raz słyszę, zrobisz jakiś zrzut ekranu? Jak instalowałeś tego LoL'a?
Awatar użytkownika
crazyprzemson
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2014, 11:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Playonlinux nie może odnaleźć wine

Post autor: crazyprzemson »

nie mam aktualnie tego lapka ale łap link do tutoriala z którym to robiłem a w krótce dostarcze tego screena : https://www.youtube.com/watch?v=WMfZ0ycgQbc
ja zawsze jak mam jakiś problem to pierwszy raz wszyscy słyszą o takim xD Pech
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z innych systemów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości