Mount&Blade Warband zacina się w momentach przejść między lokacjami

Gry, do uruchomienia których potrzebne są programy typu Wine/Cedega/CrossOver albo jakieś emulatory.
dzikilos
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 48
Rejestracja: 10 kwie 2012, 22:07
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86

Mount&Blade Warband zacina się w momentach przejść między lokacjami

Post autor: dzikilos »

Hej,
Zainstalowałem sobie przez playonlinux Mount&Blade Warband (v 1.153) i mam mały problem, chodzi o to, że gra mi się zacina. Nie żeby mi się cięła np. w czasie walki czy coś, tylko w momentach przejść, np. chcę wejść na arenę to mi się zacina albo jak chcę wejść do zamku itp.. Nie dziej się tak też za każdym razem bo np. wczoraj grałem dość długo sobie i nic się mi nie zacinało, jednak i tak w końcu się zacięło. Próbowałem też odpalić war thundera i chempions of regnum które są na linuksa i w nich interfejs się momentami crashuje.
Posiadam 8GB DDR3, procek i5 4x3.20GHz oraz radeona 6790 HD, sterowniki do grafiki pobierałem ze strony amd choć wcześniej używałem tych z repo i było to samo.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2014, 21:17 przez dzikilos, łącznie zmieniany 1 raz.
bear7
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6686
Rejestracja: 20 sty 2009, 23:12
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: pwd

Re: Zacinająca się gra

Post autor: bear7 »

Zmień tytuł tematu tak, aby w sposób możliwie precyzyjny przedstawiał sedno sprawy, w której piszesz. Miej na uwadze również zgodność z REGULAMINEM
Tytuł tematu zmienisz edytując pierwszy post
W razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.

Doprecyzuj tytuł wątku, napisz w nim, o jaką grę chodzi.
O pomoc pytaj a forum, a nie przez PW.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z innych systemów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość