diablo2 i disconnect

Gry, do uruchomienia których potrzebne są programy typu Wine/Cedega/CrossOver albo jakieś emulatory.
Awatar użytkownika
socrates
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 289
Rejestracja: 15 maja 2011, 01:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

diablo2 i disconnect

Post autor: socrates »

Witam
Gra ktoś jeszcze w d2 pod linuksem?
U mnie gra działa ładnie i wydawałoby się bezproblemowo. Łączę się z serwerem dołączam lub tworzę własną grę i wszystko działa jak należy.
Jednak jeśli gram minimum 5 minut czyli chyba tyle aby gra utrwaliła się na serwerze to nie mogę później gry opuścić aby utworzyć nową. Przy próbie wyjścia z gry dostaję czarny ekran i przez około minutę tylko słychać muzyczkę. Po tym czasie zamiast tylko upuścić grę zostaje wylogowany.
Dla grających w diablo ten problem jest bardzo uciążliwy przy baal runach albo mefowaniu.
Ktoś się spotkał z tym? Jakieś propozycje?
dodam że próbowałem różnych serwerów oraz różnych klientów gry. Nic nie pomaga.
Gentoo + XFCE
Orald
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 25
Rejestracja: 26 wrz 2012, 10:08
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: diablo2 i disconnect

Post autor: Orald »

Ja gram, ale tylko czasami, bo lepiej mi chodzi D3 na win7 - niestety.
Czegoś takiego jak Ty nie doświadczyłem na ubuntu 14.04.
Próbowałeś reinstalu?
Awatar użytkownika
socrates
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 289
Rejestracja: 15 maja 2011, 01:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

Re: diablo2 i disconnect

Post autor: socrates »

Próbowałem różne dystrybucje (archlinux oraz gentoo), próbowałem różne wersje wine oraz crossover. Niestety ciągle to samo...
Gentoo + XFCE
Awatar użytkownika
socrates
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 289
Rejestracja: 15 maja 2011, 01:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

Re: diablo2 i disconnect

Post autor: socrates »

Wyczaiłem już mniej więcej w czym problem ale nadal nie wiem jaka jest jego przyczyna i jak go rozwiązać.
Po 3-5 minutach gry po prostu tracę łączność z serwerem. Z grą zapisaną na tym serwerze mam łączność cały czas. Ale nie z serwerem. wiem że brzmi to trochę dziwnie szczególnie dla kogoś kto nie gra w diablo.
Mam swoją grę. Do mojej gry mogą wejść inni gracze. Ale równocześnie nie mam kontaktu z serwerem. Nie działają żadne komendy serwera i po wyjściu z gry przez dość długi czas gra próbuje znaleźć serwer co się nie udaje i następnie dostaję ekran logowania...
Gentoo + XFCE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z innych systemów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości