Wine + World of Warcraft TBC

Gry, do uruchomienia których potrzebne są programy typu Wine/Cedega/CrossOver albo jakieś emulatory.
siemieniaka
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 20
Rejestracja: 14 lis 2013, 21:15
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 13.10
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86
Kontakt:

Wine + World of Warcraft TBC

Post autor: siemieniaka »

Witam. Od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem Ubuntu 14.10 ( a wcześniej Debiana) i naszła mnie ochota na WoW'a. Gram obecnie na prywatnym serwerze i wersji TBC 2.4.3, zaś Wine to najnowszy 1.9 i tu pojawia się problem. Na każdej wersji mam tak średnio 30-45 klatek max. Komputer nie jest zły - Amd Athlon 64 x2 4200, 4gb ramu i 8600GT 256MB. Różne tricki typu ustawianie w configu trybu OpenGL nie daje zbyt dużych rezultatów, a są one wręcz znikome. Może macie jakieś inne pomysły co do tej gry i rozwiązania mojego problemu. Jeżeli nie mogę liczyć na stabilne 60fps przy takiej konfiguracji sprzętowej to doskonale to zrozumiem.
Awatar użytkownika
Arkosake
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 175
Rejestracja: 07 lut 2009, 16:38
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wine + World of Warcraft TBC

Post autor: Arkosake »

Niestety przy tej konfiguracji sprzętowej nie ma co myśleć o 60 klatkach, aczkolwiek na Ubuntu granie w trybie OpenGL na pewno będzie stabilniejsze. TBC to jeszcze czasy gdy o dziwo WoW potrafił działać znacznie lepiej pod Linuxem niż na Windowsie :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z innych systemów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości