[steam] nie uruchamia się

Gry, do uruchomienia których potrzebne są programy typu Wine/Cedega/CrossOver albo jakieś emulatory.
Awatar użytkownika
yacup
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 336
Rejestracja: 11 maja 2007, 11:13
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

[steam] nie uruchamia się

Post autor: yacup »

Problem jak w temacie: steam nie uruchamia się, zatrzymuje się po etapie ściągnięcia aktualizacji a przed logowaniem.
Błedy jakie otrzymuję przy uruchamianiu z terminala to:

Kod: Zaznacz cały

*** Error in `/home/jakub/.steam/ubuntu12_32/steam': free(): invalid next size (fast): 0x5725f2b8 ***
zawsze ten sam błąd, instalację powtarzałem wielokrotnie różnymi metodami, znalazłem tylko jeden podobny problem opisany na forum steam ale był bez jakiejkolwiek odpowiedzi

pełna wklejka tutaj: https://wklej.to/4u0ho/text

Ubuntu 16.04.2, kernel 4.8, poprzednio 4.4 ale też nie działało

Grafika Intel zintegrowana (zainstalowane i zaktualizowane Intel Driver Update Tool)
a ja mam takiego komputera, że jest taki czarno-srebrny; a na dole są takie różne przyciski coś tak jakby z literami a na górze jest taki telewizor i na nim się wyświetlają różne obrazki, i można go tak jak zeszyt złożyć (albo książkę)
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8594
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: [steam] nie uruchamia się

Post autor: mario_7 »

Wypadałoby sprawdzić na czystym systemie, bez aktualizacji z zewnętrznych repozytoriów i bez niestandardowych sterowników.

Ewentualnie w maszynie wirtualnej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z innych systemów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości