Instalacja moda do stalker zew prypeci - call of charnobyl

Gry, do uruchomienia których potrzebne są programy typu Wine/Cedega/CrossOver albo jakieś emulatory.
kwawra95
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2016, 13:56
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

Instalacja moda do stalker zew prypeci - call of charnobyl

Post autor: kwawra95 »

Tak xubot 17.04 wine staging, udało mi się normalnie zainstalować zew prypeci i działa, ale coc pobrany z stalker.pl z pachtem i spoplszczeniem się nie instaluje tylko wypakowywuje, po wypakowaniu i włączeniu wine wywala mi, że karta graficzna nie jest obsługiwana
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8594
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Instalacja moda do stalker zew prypeci - call of charnobyl

Post autor: mario_7 »

A co w logach wine wyświetla?
kwawra95
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2016, 13:56
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

Re: Instalacja moda do stalker zew prypeci - call of charnobyl

Post autor: kwawra95 »

Dobrze, nie mam logów i nie wiem jak je wyciągnąć, ale udało mi się to odpalić, poprostu w playonlinux, na wersji 1.7.45 stabile musiałem zainstalować komponent grtafiki mojej nvidii i przez opcje plik exe odpalałem. Niestety ale stalker okazał się niegrywalny na linuksie, naprawdę, nie umiałem utrzymać tych minimalnych 30fpsów na całkowitym low z obsługą podstawowego directx 8 (taką możliwość daje mod). Temat do zamknięcia, jeśli można prosić. Niestety czas oczekiwania na odpowiedź był za długi i sam wykombinowałem jak to odpalić, ale nie wszystko ma sens bycia odpalanym
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z innych systemów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości