Legend Online - grafika "zamula" na Mozilli + problem z pisaniem na pełnym ekranie

Gry online przez przeglądarkę internetową
Awatar użytkownika
Bianqa
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 14
Rejestracja: 14 cze 2017, 11:44
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 18.04
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Legend Online - grafika "zamula" na Mozilli + problem z pisaniem na pełnym ekranie

Post autor: Bianqa »

Nie miałam pojęcia gdzie umieścić ten temat więc jeśli jest tu gdzie nie trzeba to proszę o przeniesienie :)

Kilka dni temu przerzuciłam się z Chromium na Mozillę (bo super-hiper-szybka po aktualizacji :D) i ustawiłam ją jako domyślną przeglądarkę. Jednak przy graniu w Legend Online grafika się strasznie zamula. W grze ekran jest trochę przybliżony (taki zoom), którego na Chromium nie było, a gdy próbuje zmniejszyć, to zmniejsza się okienko z grą, a nie ten właśnie zoom. No to zaczęłam włączać pełny ekran podczas grania, wtedy z płynnością nie ma problemu. Ale przy właśnie pełnym ekranie pojawia się następny problem - przy pisaniu na czacie gdy klikam na pojedynczą literę to od razu pojawiają się trzy (gdy piszę "g" pojawia się "ggg"), więc muszę wracać na zwykły ekran i grafika znów zaczyna "zamulać" i koło się zamyka :D
Nie miałam problemów z graniem przez Chromium. Teraz mam wersję Mozilli 57.0, mam tu wtyczkę Shockwave Flash 27.0 r0. Próbowałam poszukać jakichś ustawień, by np zmniejszyć rozdzielczość tej gry, ale nigdzie tego nie mogę znaleźć. Dodatkowo jeśli włączam na pełny ekran tak z przeglądarki (F11) to grafika jest zamulona, a jeśli przez grę to działa płynnie.
Niech ktoś mnie oświeci w czym problem i z której strony można coś kombinować. Może jakaś inna wtyczka do Mozilli?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry w przeglądarce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości