Manager lini lotniczej - www.planetycoon.com

Gry online przez przeglądarkę internetową
qba27
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 6
Rejestracja: 17 maja 2010, 21:15
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Manager lini lotniczej - www.planetycoon.com

Post autor: qba27 » 14 cze 2013, 21:47

Witam, zapraszam na http://www.planetycoon.com
Obrazek
Gra to przeglądarkowy manager linii lotniczej czasu rzeczywistego. Wszystko napisane od zera bez żadnych dostępnych silników dla gier www. Obecnie obowiązuje jeszcze wersja beta, którą cały czas poprawiamy i często wprowadzamy aktualizacje. Obok gry pracuje forum i kanał na facebook. Liczba użytkowników cały czas rośnie i oczywiście zapraszamy wszystkich.

Zaczynacie od małej awionetki a waszym zadaniem jest oczywiście rozwinąć firmę w wielką korporację lotniczą. Wasze samoloty przewożą pasażerów i towary. Sami decydujecie na czym chcecie zarabiać. Do wyboru kilka biur podróży oferujących zlecenia charterowe oraz biura zleceń cargo. Jeśli chcecie być niezależni to możecie też stworzyć własne połączenia pomiędzy dowolnym lotniskiem z cały czas rozwijanej bazy danych portów lotniczych. Jak w prawdziwym lotnictwie, samoloty ulegają awariom. Każdą maszynę trzeba regularnie serwisować a czas na wykonanie zlecenia jest ograniczony. Droga od Cessny do Boeinga 747 jest długa i skomplikowana. Oczywiście inni gracze też nie śpią i starają się podkradać najlepsze zlecenia.Każdy samolot to odmienne charakterystyki. Statki powietrzne wymagają odpowiedniej ilości personelu (piloci, stewardessy, mechanicy), mają określony zasięg a nawet takie właściwości jak maksymalna masa startowa, której przekroczyć nie można. Lotniska to prawdziwe porty lotnicze. Każde lotnisko różni się od innych np ilością pasażerów jaką możecie zabrać z terminala, ceną paliwa do samolotu a nawet ceną za godzinę postoju samolotu na płycie lotniska.

Gra jest cały czas rozwijana i nie sposób wyliczyć ilości funkcji jakie już obowiązują i jakie są w przygotowaniu. Staramy się urealniać grę do real-a jak tylko można. Zapraszamy serdecznie!

Dodam, że 95% napisane na Ubuntu. :-D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry w przeglądarce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości