NeteXt`73 - graficzny optymalizator, diagnosta oraz instalator kerneli i skryptów - e X t 7 3 [by Netbit73 & e X t 7 3]

Moderator: e X t 7 3

Awatar użytkownika
e X t 7 3
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 4943
Rejestracja: 07 maja 2009, 23:34
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 21.10
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

NeteXt`73 - graficzny optymalizator, diagnosta oraz instalator kerneli i skryptów - e X t 7 3 [by Netbit73 & e X t 7 3]

Post autor: e X t 7 3 »

############## NeteXt'73 ##############


W treści niniejszego wątku umieszczał będę instalator kerneli, skryptów, a w niedalekiej przyszłości także wpisów do menadżera nieuruchomionego Grub i może jeszcze inne funkcjonalności, jakie mamy z Kolegą Netbit73 w planie.

Pozdrawiam

Tomasz `e X t 7 3` Miś


Oczywiście proszę o nie wnoszenie ewentualnych uwag i zgłaszanie błędów. Takowe wraz ze zgłaszanymi błędami proszę wnosić na:


Poniżej prezentujemy 7 wersje programu [bo już skryptem coraz trudniej go nazywać] NeteXt'73. Jego zadaniem jest optymalizacja systemu, a także instalacja i deinstalacja proponowanych rozwiązań: kernele, APM, microcode, firmware, wpisy w GRUB. Podkreślenia wymaga fakt, iż tak skonstruowałem moje kernele i APM aby to wszystko razem współgrało. Dlatego, aby otrzymać zakładane przeze mnie środowisko konieczna jest instalacja jednego z moich kerneli, APM, microcode i firmaware oraz wybrać odpowiednie wpisy w GRUB. Ponadto proponuje odpowiednią konfiguracje usług systemowych. Takie działania pozwolą na otrzymanie wydajnego, responsywnego i bardzo oszczędnego [zużycie energii] systemu.

####### NeteXt`73_v7.xx #######

Instalacje realizujemy poprzez wykonanie poniższej sekwencji komend do terminala/konsoli i enter. mamy tu dodanie repozytorium NeteXt'73, odświeżenie, a następnie instalacja programu. Po jej zakończeniu ikonę z programem znajdziemy w Narzędziach [KDE] lub Akcesoriach [Unity].

Kod: Zaznacz cały

sudo add-apt-repository ppa:netext/netext73
sudo apt-get update
sudo apt-get install netext73
W pierwszej kolejności – skrypt przeznaczony jest dla Ubuntu/Kubuntu od wersji 12.04.x do 14.04 [włącznie], a także innych dystrybucji z nimi kompatybilnych.

Ze względów bezpieczeństwa odpowiadamy i autoryzujemy jedynie skrypt instalacyjny dostępny w poniższym wątku oraz udostępniony na:

######################### Opis działania NeteXt'73 #########################

Pozdrawiam

Tomasz `e X t 7 3` Miś
Nie ma rzeczy niemożliwych ... są tylko trudne do zrobienia ;)

Moje kernele oraz skrypty:

NeteXt'73 - instalator kerneli i skryptów oraz optymalizator systemu w jednym > netext73.pl
Zablokowany

Wróć do „kernele e X t 7 3”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości