Jak odinsalować w całości oprogramowanie NETEXT'73?

Moderator: e X t 7 3

fumfel20
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2016, 08:20
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Jak odinsalować w całości oprogramowanie NETEXT'73?

Post autor: fumfel20 »

Witam. Oprogramowanie razem z kernelem i ustawieniami w przypadku mojego laptopa nic nie dały i chciałbym je odinstalować. Wiatrak wyje jak wył mimo ustawienia power saving. Wcześniej na laptopie Hp Pavilion 6 z procesorem I3 32XX przyznam szczerze byłem w szoku jak długo działał na jednym ładowaniu. Mój aktualny laptop to Lenovo Z70-80 i chciałem sprawdzić inne metody optymalizacji ustawien, jednak do tego musze całkowicie usunać zmiany wprowadzone przez Netext. Pooze ktos?
Awatar użytkownika
witek
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 400
Rejestracja: 14 lip 2005, 14:53
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Jak odinsalować w całości oprogramowanie NETEXT'73?

Post autor: witek »

Uruchamiasz system na kernelu systemowym. Następnie uruchamiasz Netext i korzystając z ikony Deinstalacja (chyba tak się nazywa) usuwasz poszczególne składniki, a na końcu samego Netexta. Jeżeli korzystasz z sterowników Nvidia lub AMD dostarczanych przez Netext musisz je usunąć przed usunięciem Netext.
Awatar użytkownika
e X t 7 3
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 4943
Rejestracja: 07 maja 2009, 23:34
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 21.10
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jak odinsalować w całości oprogramowanie NETEXT'73?

Post autor: e X t 7 3 »

Co dokładnie zainstalowałeś ? aaa tam jest Nvidia Optimus ? Kiedy instalowałeś sterowniki - zakładam, że mój build udostępniany przez NeteXt'73 - inaczej nic nie zadziała [zakładam, że Ubuntu/Kubuntu 16.04] i będziesz miał piecyk = nvidia wchodzi w tryb performance i grzeje maszynę na maksimum ;)

Pozdrawiam
Nie ma rzeczy niemożliwych ... są tylko trudne do zrobienia ;)

Moje kernele oraz skrypty:

NeteXt'73 - instalator kerneli i skryptów oraz optymalizator systemu w jednym > netext73.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „kernele e X t 7 3”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości