Informowanie o odpowiedziach w wątku przez email

Dział tymczasowy - niedługo wszystko będzie działać bezbłędnie :)
Awatar użytkownika
eskimoss
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 188
Rejestracja: 13 maja 2007, 11:38
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Re: Informowanie o odpowiedziach w wątku przez email

Post autor: eskimoss »

rob006 pisze: a ich wartość i tak jest taka sama (w końcu jak wchodzisz do tematu to i tak zobaczysz wszystkie nowe posty, więc ilość powiadomień nie ma znaczenia).
Tak będzie tylko wtedy kiedy od czasu powiadomienia na pierwszą odpowiedź a moim logowaniem pojawią się inne odpowiedzi. Wszystko zależy od tego ile odpowiedzi się pojawi oraz kiedy i ile razy zaloguję się na forum. Czy tylko po pierwszej odpowiedzi , czy po kolejnych również. Jeśli będę chciał widzieć kolejne odpowiedzi to po każdej muszę się logować.
O to chodzi, że mogę chcieć je czytać bez logowania i dalej chcieć je obserwować i być powiadamiany.
Jeśli nowe odpowiedzi pojawią się po tygodniu albo po kilku miesiącach to nie będę o nich wiedział jeśli się nie zalogowałem po otrzymaniu pierwszego powidomienia. I to mi nie odpowiada - konieczność ciągłego logowania się kiedy chcę tylko coś przeczytać i być informowany.
Awatar użytkownika
rob006
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 417
Rejestracja: 28 paź 2007, 23:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Informowanie o odpowiedziach w wątku przez email

Post autor: rob006 »

Ja jestem ciągle zalogowany na forum, i dla mnie nie ma żadnej różnicy :P
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8606
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Informowanie o odpowiedziach w wątku przez email

Post autor: mario_7 »

eskimoss, dodanie tego, o czym piszesz oznaczałoby wysyłanie maili w olbrzymich ilościach i takiego rozwiązania nie wprowadzimy. Część opcji siłą rzeczy dostępna jest jedynie dla zalogowanych użytkowników - do tego zalicza się zapisywanie informacji o przeczytanych postach.
Awatar użytkownika
cukier_lukier
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1250
Rejestracja: 14 cze 2006, 18:25
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Brak
Architektura: x86

Re: Informowanie o odpowiedziach w wątku przez email

Post autor: cukier_lukier »

O to chodzi, że mogę chcieć je czytać bez logowania i dalej chcieć je obserwować i być powiadamiany.
To jest forum, a nie lista dyskusyjna, więc taka funkcjonalność nie jest wprowadzana z założenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „phpBB3 - uwagi, propozycje, zauważone błędy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości