"Oznacz jako przeczytane" w "Nieprzeczytane posty"

Dział tymczasowy - niedługo wszystko będzie działać bezbłędnie :)
Awatar użytkownika
rob006
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 417
Rejestracja: 28 paź 2007, 23:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

"Oznacz jako przeczytane" w "Nieprzeczytane posty"

Post autor: rob006 »

Czy jest możliwe umieszczenie jakiegoś linka/przycisku do oznaczania wszystkich tematów jako przeczytane w widoku "Nieprzeczytane posty"? Do przeglądania forum korzystam głównie z tego widoku i po przejrzeniu interesujących mnie wątków chciałbym oznaczyć resztę jako przeczytaną, żeby nie wyświetlały mi się przy następnej wizycie. No ale w tym celu muszę wejść na stronę główną i dopiero oznaczyć tematy jako przeczytane. Da się z tym żyć, ale na dłuższą metę jest to trochę irytujące, więc jeśli dodanie takiego jednego linka nie jest jakimś wielkim problemem, to można by w ten sposób trochę zwiększyć wygodę korzystania z forum.
Awatar użytkownika
3miel
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 311
Rejestracja: 19 kwie 2006, 18:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Re: "Oznacz jako przeczytane" w "Nieprzeczytane posty"

Post autor: 3miel »

hahaha, ja już zrezygnowałem, szukałem też tego, wygodnie było, a teraz nie wiem jak. teraz czytam tylko nowe posty, a ale jak zostawię opere na 1 dzień włączona lub zrestartuje to one też się jakby same odświeżają i jest lipa. jak znajdziesz rozwiązanie to daj znać
compal: fl92 gf8600gt m 512mb 1680x1050 - t9300@2500 - 200gb 7200rpm - 2gb+1gb 667 - 4965abg - bt - a4tech xl 750f
ODPOWIEDZ

Wróć do „phpBB3 - uwagi, propozycje, zauważone błędy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości