Konwersja ebooków online

Miejsce, w którym użytkownicy forum mogą zaprezentować swoje własne projekty programistyczne.
krzyszp
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 35
Rejestracja: 12 lip 2006, 07:57
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

Konwersja ebooków online

Post autor: krzyszp »

Stronka stworzona przeze mnie, z wydatną pomocą jednego z forumowiczów :)
Konwerter online służy do konwersji książek elektronicznych pomiędzy różnymi formatami. Jedną z zalet jest natychmiastowa wysyłka skonwertowanych ebooków na podaną skrzynkę email.
Drugą zaletą jest możliwość automatycznego tworzenia audiobooków z własnych plików, z możliwością samodzielnego ustawienia parametrów mowy. Serwer wykorzystuje w tym celu syntezator Milena stworzony przez znanego przez niektórych z Was ethanaka :)

Strona cały czas się rozwija i praktycznie codziennie jest modernizowana (ulapszana)...
Awatar użytkownika
ethanak
Wygnańcy
Posty: 3054
Rejestracja: 04 gru 2007, 13:19
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Konwersja ebooków online

Post autor: ethanak »

To już mogłeś to w "Nasze Niewątpliwe Arcydzieła" umieścić :)
krzyszp
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 35
Rejestracja: 12 lip 2006, 07:57
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Konwersja ebooków online

Post autor: krzyszp »

Fakt.
Myślę, że moderator mógłby przenieść wątek :)

//k2cl: zrobione...
Awatar użytkownika
Hwiparam
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 814
Rejestracja: 14 lip 2009, 19:02
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Openbox
Architektura: x86_64

Re: Konwersja ebooków online

Post autor: Hwiparam »

Ja się tak grzecznie pytam, czemu na stronce muszę podawać maila ??? Nie dałoby się po przekonwertowaniu pliku pobrać go ze strony tak po prostu? Wkurza mnie, że na większości tego typu stronek muszę podawać maila albo się rejestrować :/
Ubuntu: "Nie możesz używać tej samej wersji OS przez 12 lat i cały czas otrzymywać do niej aktualizacje oraz wsparcie!"
Arch Linux: "Hahahahaha Rolling Release robi brrrrrr!!!"

Miej wygooglane, a będzie ci dane ;)
krzyszp
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 35
Rejestracja: 12 lip 2006, 07:57
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Konwersja ebooków online

Post autor: krzyszp »

Tak jest, ponieważ pisałem té stroné z myślá o sobie i przesyłaniem ebooków właśnie na maila - takie narzédzie było mi potrzebne, żeby za jednym zamachem konwertować ksiáżké i przeżucać do tabletu/telefonu. Przydatne to jest też dla użytkowników Kindle.
Poza tym, konwersja do audiobooka trwa kilka minut i nie ma sensu trzymać usera na stronie tak długo, wiéc po prostu po dokonaniu konwersji dostaje powiadomienie na maila z linkiem do pobrania pliku...

Myślé, nad natychmiastowym downloadem (bez używania maila), ale czy to zrobié, to kwestia tego, czy strona zarobi na swoje utrzymanie (utrzymanie tego serwera kosztuje 69 pln co miesiác), bo jeśli nie, to po prostu strona przestanie istnieć...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasza twórczość”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości