Mój własny programik napisany w Qt Creatorze

Miejsce, w którym użytkownicy forum mogą zaprezentować swoje własne projekty programistyczne.
MalyszKZ
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2012, 07:24
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

Mój własny programik napisany w Qt Creatorze

Post autor: MalyszKZ »

Witam.

Niedawno napisałem sobie mały programik pod Linuksem tworzący album zdjęć w postaci plików html. Program jest w zasadzie w wersji beta (znaczy się może mieć jakieś błędy, których nie wykryłem samodzielnie podczas testowania). Moje pytanie jest, czy działa ten program u innych użytkowników Ubuntu bo u mnie siłą rzeczy działa, ale może się okazać że aby działał u kogoś innego to trzeba coś doinstalować w systemie (np. Qt Creatora). Link do programu jest na mojej stronie http://obliczeniowo.jcom.pl/?id=465.

Program z zawartych w podanej lokalizacji zdjęć tworzy ich kopię w postaci miniaturek i nieco większych zdjęć, które w pliku html będą linkowane, a następnie tworzy serię plików html, składających się na album. Testowałem program u siebie na dość sporej ilości zdjęć o rozdzielczości 6000x4000 i program działał bez zarzutu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasza twórczość”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości