Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Grafika, film, dźwięk.
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: Rocky2 »

Nagrywam czasami cos tam z TV. Tworzone pliki są z .TS. Jednak nigdy nie jest tak, że nagrywanie rozpoczyna się i kończy idealnie na początku i końcu tego na czym mi zależy . Więc musze go przyciąć na początku i końcu.
Wydaje się, że program "DVBCut" właśnie służy do tego lecz przy próbie jego użycia pojawia się komunikat, że "brak strumienia video". Nie jest to prawda ponieważ można ten plik odtworzyć i obejrzeć jego zawartość video wiec zastanawiam się czy może brakuje jakiegoś codeku ?
Pytanie: jak w temacie. Jaki codek lub coś innego doinstalować aby to zadziałało ?
Może jakiś inny program do przycięcia plików video ( .ts) ?
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
Tomfoc
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2183
Rejestracja: 30 lis 2011, 21:14
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: Tomfoc »

Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: Rocky2 »

Dzięki za odp. ale ten Handbrake jest do konwertowania, a mi chodziło o jakiś narzędzie którym można nie konwertowac tylko uciąć plik video jakieś 2-3 minuty na początku i końcu. Tak jakby właśnie wspomniany DVBcut był do tego.
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
yacup
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 336
Rejestracja: 11 maja 2007, 11:13
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: yacup »

a ja mam takiego komputera, że jest taki czarno-srebrny; a na dole są takie różne przyciski coś tak jakby z literami a na górze jest taki telewizor i na nim się wyświetlają różne obrazki, i można go tak jak zeszyt złożyć (albo książkę)
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: Rocky2 »

Ten pierwszy program podaje komunikat, że "nie rozpoznaje strumienia video" czy nie obsługiwany format.
Ten drugi wygląda bardzo dobrze i właśnie coś takiego powinno być z tym, ze NIE działa. Nie mogę :???: przesunąć suwaka do wybranego miejsca na koniec pliku. To znaczy, na początku mogę poczekać 2 minuty aby zaznaczyć początek i aby zaznaczyć koniec tam gdzie chce zakończyc plik musiałbym czekać 1,5 godziny na "play" aby cały film przeleciał. Ręcznie nie daje się.
Próbowałem tez użyć kombajn audio/video VLC bo posiada mozliwość cięcia plików ale tez nie pozwala mi przesunąć suwaka.
Mam Dell komputer wyprodukowany na wiosnę 2016 roku z 8GB Ram i prockiem i5 jakiś tam. Sprawa przycięcia plików jest bardzo banalna :oops: i wydaje się b. prosta jednak to wszystko stawia pod znakiem ? cały ten system. :(
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
yacup
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 336
Rejestracja: 11 maja 2007, 11:13
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: yacup »

Spróbuj zmienić rozszerzenie ts na mpeg. Może pójdzie. Rozszerzenie ts to jest "transport stream" ale tak naprawdę to jest "czysty" plik mpeg.

Vidcuttera próbowałem i działa, w tym przesuwanie suwakiem
Tego Losslescut nie próbowałem, nie wiem jak działa

A avidemuxa próbowałeś??

Edit: Faktycznie Vidcutter otwiera ts i ts przemianowany na mpeg ale jest jakiś problem z suwakiem, ustawia się na końcu klipu ale odtwarza prawidłowo :pt36:
Ten drugi nie wiem w dalszym ciągu
a ja mam takiego komputera, że jest taki czarno-srebrny; a na dole są takie różne przyciski coś tak jakby z literami a na górze jest taki telewizor i na nim się wyświetlają różne obrazki, i można go tak jak zeszyt złożyć (albo książkę)
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8594
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: mario_7 »

Google podpowiada, że przydatne mogą być: ProjectX, Avidemux, ffmpeg.
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: Rocky2 »

yacup pisze:Spróbuj zmienić rozszerzenie ts na mpeg. Może pójdzie. …
A avidemuxa próbowałeś??
Edit: Faktycznie Vidcutter otwiera ts i ts przemianowany na mpeg ale jest jakiś problem z suwakiem, ustawia się na końcu klipu ale odtwarza prawidłowo.
Avidemixa też próbowałem. Jest tez możliwość wycięcia materiału video na kombajnie VLC - tez próbowałem. Ponownie zainstalowałem program DVBCut i jest to samo. Wydaje mi się , ze ten ostatni to jakis słaby jest bo to wygląda :shock: mi na jakąś nakładkę na coś gdyż jest bardzo małe.
Ponieważ u Ciebie tak samo jak u mnie nie można kontrolować suwaka domyślam się, że to nie wina mojego sprzętu tylko programowa.
Zastanawiam się czy może na KDE byłyby jakieś może lepsze programy ? Może powinienem spróbować Minta ? Podobno jest nieźle dopracowany. Żałuję, że na Mint nie ma środowiska Gnome bo najlepiej mi odpowiada. Pewnie przy najbliższej okazji spróbuje KDE tylko nie bardzo mam czas ustawiać wszystko od początku. Windows też nie chcę bo Windows Szpieguje ! :evil: :???: Microsoft realizuje zlecenia Rządu USA jednocześnie chce wyjść na tym na swoje marketingowo/rynkowo i dużo zarobić.
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
yacup
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 336
Rejestracja: 11 maja 2007, 11:13
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: yacup »

Nie no właśnie DVBut jest dobry tylko ... stary, i zdarza się, że nie wykonuje czystych cięć materiału wideo (pikselizuje ostatnie klatki przed/po cięciu, robią się zielone, szare albo jeszcze coś tam).
Je swego czasu robiłem w ten sposób, że instalowałem DVBCut z repozytorium a potem podmieniałem plik binarny nowszą wersją, chyba 0.66 (jest do znalezienia w necie ale skompilowana na susła (czyli opensuse) i działało fajnie
ProjektX, o którym pisze mario7 też swego czasu działał ale trochę skomlikowańszy był w działaniu i uruchamianiu (problemy z zależnościami i chyba jakieś śmieszne (też nie pamiętam) środowisko uruchomieniowe miał -trzeba było doinstalować). No i od 2011 roku nie jest rozwijany
Można też ciąć wideo programami do reenkodowania np. Handbrake albo avidemux albo jeszcze jakieś sto innych ale trzeba poznać te programy, czyli nie ma, ze początek <> koniec i .. .ciach.

Edit: Rozumiem, że ts'y masz z tunera?? O ile pamiętam w tunerach jest program do edycji, w tym cięcia materiału wideo (pewnie chcesz początek, koniec i reklamy z filmu wyciąć).
Ja mam w swoim VU+ zainstalowane Blackhole
a ja mam takiego komputera, że jest taki czarno-srebrny; a na dole są takie różne przyciski coś tak jakby z literami a na górze jest taki telewizor i na nim się wyświetlają różne obrazki, i można go tak jak zeszyt złożyć (albo książkę)
Awatar użytkownika
ilin
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 793
Rejestracja: 20 lip 2007, 21:49
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: ilin »

Rocky2 pisze:
Ten pierwszy program podaje komunikat, że "nie rozpoznaje strumienia video" czy nie obsługiwany format.
Ten drugi wygląda bardzo dobrze i właśnie coś takiego powinno być z tym, ze NIE działa. Nie mogę :???: przesunąć suwaka do wybranego miejsca na koniec pliku. To znaczy, na początku mogę poczekać 2 minuty aby zaznaczyć początek i aby zaznaczyć koniec tam gdzie chce zakończyc plik musiałbym czekać 1,5 godziny na "play" aby cały film przeleciał. Ręcznie nie daje się.
Próbowałem tez użyć kombajn audio/video VLC bo posiada mozliwość cięcia plików ale tez nie pozwala mi przesunąć suwaka.
Mam Dell komputer wyprodukowany na wiosnę 2016 roku z 8GB Ram i prockiem i5 jakiś tam. Sprawa przycięcia plików jest bardzo banalna :oops: i wydaje się b. prosta jednak to wszystko stawia pod znakiem ? cały ten system. :(
Najpierw przepuśc plik ts przez ffmpeg

Kod: Zaznacz cały

ffmpeg -i plik.ts -g 1 -vcodec copy -acodec copy nowy_plik.ts
aby poprawić index.

Potem bez problemu potniesz vidcuttem ten nowy plik.
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: Rocky2 »

Dzięki za odpowiedź. Zrobiłem tak jak polecasz. Idealnie nie jest bo nie moge ustawic precyzyjnie do klatki ale to juz daje rade i załatwia mi sprawę.
DVBcut bez zmian - nie widzi danych video. VLC tak samo - nie można kontrolować suwaka. Ale VIDcut załatwia sprawę więc jest ok.

Nie wiem czy to u mnie jest coś zepsute czy tak ma byc ale nie ma w repozytorium Avidemux, bo tez chciałem zobaczyć jak działa. Domyślam się że ta komenda co podałeś nie konwertuje pliku tylko jakoś go powtórnie przelicza.
Jakiś błąd przy ffmpeg .png
(142.28 KiB) Nie pobierany
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
ilin
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 793
Rejestracja: 20 lip 2007, 21:49
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: ilin »

Mam pytanie.
W jaki sposób chcesz ciąć za pomocą vlc.
Ja widzę tylko możliwość poprzez przycisk record i nagrywanie tego co odtwarza.
Może o czymś nie wiem.
Avidemux daje radę jeśli chcemy obciąć początek i koniec.
Problemem są reklamy w środku programu.
Niby można pociąć na kawałki i scalać ale rozjeżdża się synchronizacja.

Takie naprawdę dobre programy do tego to są na windowsa i dosyć drogie.
http://www.cypheros.de/tsdoctor2_e.html
http://www.videoredo.com/en/index.htm
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: Rocky2 »

Tak, chciałem to zrobic tak jak piszesz używając przycisku "rec" nagrywania. Z tym, że nie chciałem czekać aż cały film przeleci na "play" tylko chciałem ręcznie przesuną suwak do wybranego miejsca. Nie daje się. Z tego co piszesz domyślam się, że pewnie to nie działa tak jak ja chciałem zrobić. Jeśli jedyna możliwość to czekać na "play" aż dojdzie za ponad godzinę do końca :???: to w tej sytuacji rezygnuję.
Nagrywam z dowolnych programów lecz archiwizuje wybrane rzeczy (stare dobre filmy/ kino bo takie lubię) tylko to co jest co najmniej w HD więc tylko programy 1 i 2, a tam na szczęście nie przerywają reklamami. Gdybym musiał wycinać ze środka reklamy to tez bym sobie darował. Nie chcę aż tak w to "wchodzić" ale rozumiem jesli ktoś lubi.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2017, 18:10 przez Rocky2, łącznie zmieniany 1 raz.
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
ilin
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 793
Rejestracja: 20 lip 2007, 21:49
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: ilin »

Można vidcuttem docąć co do klatki.

Trzeba tylko plik przepuścić najpierw przez ffmpeg.Z takim poleceniem.

Kod: Zaznacz cały

ffmpeg -i plik.ts -strict experimental -f matroska -map_chapters -1 -sn -c:a:0 copy -c:v:0 copy nowy_plik.mkv
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: Rocky2 »

Fajnie :roll: . Dzisiaj aż 2 filmy klasyki z Luis de Funes i w HD. Wreszcie mogę ładnie to zarchiwizować. :)
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
ilin
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 793
Rejestracja: 20 lip 2007, 21:49
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: ilin »

Jeśli masz możliwośc ustawienia w tunerze nagrywania do mkv to nie trzeba przepuszczać przez ffmpeg.
viidcutter bierze co do klatki z buta.

Ja używam tunera usb do kompa i do nagrywania tvheadend.
Tam można do mkv.
Ładnie nawet się wtedy reklamy wycina.
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: Rocky2 »

ilin pisze:Można vidcuttem dociąć co do klatki.
Trzeba tylko plik przepuścić najpierw przez ffmpeg.Z takim poleceniem.

Kod: Zaznacz cały

ffmpeg -i plik.ts -strict experimental -f matroska -map_chapters -1 -sn -c:a:0 copy -c:v:0 copy nowy_plik.mkv
Dziękuję za podanie tej komendy. Bardzo się przydaje. Jednak jest mały problem. Otóż jeśli film ma więcej niż 1 ścieżkę dźwiękową, a często tak jest, to po przeliczeniu pliku tą komenda w docelowym .mkv już jest tylko oryginalna. Tzn. bez polskiego :( co stawia cały pomysł pod znakiem :?:
Ostatnio był w TV HD "Gladiator" i drugi fajny stary film wojenny "Bitwa o Anzio". Nagrałem obydwa.

Jeśli byłaby taka komenda która zachowałaby wszystkie ścieżki dźwiękowe to by się bardzo przydała.
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
ilin
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 793
Rejestracja: 20 lip 2007, 21:49
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: ilin »

Ścieżki wybierasz za pomocą opcji

Kod: Zaznacz cały

-map 
Np

Kod: Zaznacz cały

ffmpeg -i plik.ts -map 0:0 -map 0:1 -map 0:2 -strict experimental -f matroska -crf 25.0 -map_chapters -1 -sn -c:a:0 copy -c:v:0 copy plik.mkv
Ja je opisać podejrzysz za pomocą ffprobe] lub nawet ffplay

P.S. Ten nowy vidcutter bierze bezpośrednio pliki ts.
Problem w tym ze u mnie film o panoramie 16:9 po wycięciu reklam zrobił 4:3.
Na razie pozostaje stara opcja z przepuszczeniem przez ffmpeg.
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: Rocky2 »

ilin pisze:… Ten nowy vidcutter bierze bezpośrednio pliki ts.
Dzisiaj była kolejna jego aktualizacja. Tak, teraz obsługuje tak jak piszesz od razu .ts ale dopiero teraz zauważyłem ten VidCutter tez nie dołącza ani dodatkowych ścieżek dźwiękowych ani napisów pomimo, że w pliku wyjściowym one są.
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
ilin
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 793
Rejestracja: 20 lip 2007, 21:49
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Re: Czym zgrabnie uciąć plik .TS ?

Post autor: ilin »

Dzisiaj była kolejna jego aktualizacja. Tak, teraz obsługuje tak jak piszesz od razu .ts ale dopiero teraz zauważyłem ten VidCutter tez nie dołącza ani dodatkowych ścieżek dźwiękowych ani napisów pomimo, że w pliku wyjściowym one są.
Nie bardzo to rozumiem o co chodzi.
Przecież po pocięciu są wszystie ścieżki.

Kod: Zaznacz cały

Input #0, mpegts, from '/home/adam/Wideo/Mistrz kierownicy ucieka_EDIT.ts':
  Duration: 01:31:51.11, start: 1.400000, bitrate: 2271 kb/s
  Program 1 
    Metadata:
      service_name    : Service01
      service_provider: FFmpeg
    Stream #0:0[0x100]: Video: h264 (Main) ([27][0][0][0] / 0x001B), yuv420p(tv, bt470bg, top first), 720x576 [SAR 16:11 DAR 20:11], 25 fps, 25 tbr, 90k tbn, 50 tbc
    Stream #0:1[0x101](pol): Audio: mp2 ([3][0][0][0] / 0x0003), 48000 Hz, stereo, s16p, 256 kb/s
    Stream #0:2[0x102](org): Audio: eac3 ([135][0][0][0] / 0x0087), 48000 Hz, stereo, fltp, 128 kb/s
    Stream #0:3[0x103](pol): Subtitle: dvb_subtitle ([6][0][0][0] / 0x0006)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka, filmy, zdjęcia, grafika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości